Ana Sayfa İletişim

Boyalık Demirel Residence Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Boyalık Demirel Residence Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Boyalık Demirel Residence Hotel Konum: , Alaçatı, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

yaptığım en güzel tatillerden biriydi yetkili sayın Nezahat hanımın içten davranışları, Restaurant Müdürü sayın Hüseyin bey"in Mutfağı ve sunumu tek kelimeyle muhteşemdi.açık büfe kahvaltıda yok yoktu odalar tertemiz hizmet muazzam çok memnun kaldım tam bir ev ortamı düşünülmüş bundan sonra tek gideceğim adrestir çok teşekkür ediyorum tüm çalışanlarına ...Yaptırdığınız rezervasyona gidiyorsunuz, yer yok diyorlar!
6 Haziran günü kendi cep telefonumla Boyalık Demirel Residence'ı arayıp 13 Haziran cumartesi için 2 kişi tek oda rezervasyon yaptırdım. 13 Haziran cumartesi saat 14:30 sularında Çeşme Boyalık mevkindeki otele ulaştığımda, ilgilenen bayan beni aradıklarını ulaşılamayınca da odanın başkasına verildiğini söyledi. Aranan numaralara mutlaka geri döndüğümü ve otel tarafından hiçbir zaman aranmadığımı söyledim. Bu durumda belki aradıkları numarada yanlışlık olabileceğini ama yine de otelde boş yer olmadığını söyledi. Valizlerimizi alıp otelden ayrılmak zorunda kaldık. Otele rezervasyon yaptırıyorsun, güveniyorsun, hazırlanıyorsun, o kadar yol geliyorsun; yer yok deniyor! Rezalet değil de nedir?Yaptırdığınız rezervasyona gidiyorsunuz, yer yok diyorlar!
6 Haziran günü kendi cep telefonumla Boyalık Demirel Residence'ı arayıp 13 Haziran cumartesi akşamı 2 kişi tek oda için rezervasyon yaptırdım. 13 Haziran cumartesi saat 14:30 sularında Çeşme Boyalık mevkindeki otele ulaştığımda, ilgilenen bayan beni aradıklarını ulaşılamayınca da odanın başkasına verildiğini söyledi. Aranan numaralara mutlaka geri döndüğümü ve otel tarafından hiçbir zaman aranmadığımı söyledim. Bu durumda belki aradıkları numarada yanlışlık olabileceğini ama yine de otelde boş yer olmadığını söyledi. Otele rezervasyon yaptırıyorsun, güveniyorsun, hazırlanıyorsun, o kadar yol geliyorsun; yer yok deniyor! Rezalet değil de nedir?Alaçatıda bir yakınımın düğünü nedeniyle çeşmede 1 geceliğine boyalık Demirel residence otelinde konakladım. Saat öğle 12.30 gibi otele ulaştık.odamızıizleneceği bildirildi.saat 15 e kadar bekletildik.sonra odamıza girdik. Sıcak havasız kötü kokan bir oda. Eşim klimanın çalıştırılmasını istedi. Klimanın 1 saat sonra soğutacağı bildirildi. Nafile otel müdiresi ile girdiğim diyaloğta kabahatli oldum.şikayetimi nereye yaparsam yapacağım söylendi. Çaresiz son yıllarda kaldığım en kötü otel.  Sayfa: 1  

Boyalık Demirel Residence Hotel Alaçatı

Tesisimiz, eşsiz Boyalık manzarasına hakim 10 adet 1+1, 10 adet 2+1 deluxe olarak döşenmiş daireden oluşmaktadır.

Oda kahvaltı olarak günlük kiralama yapılmaktadır. Residencemizin üst katında restorantımız mevcuttur. Yüzme havuzu, snack bar, teras bar, çocuk oyun alanı, plajımız Boyalık Demirel Residence'in sizleri rahata eriştirecek ayrıcalıklardan sadece birkaçıdır.

Denize mesafemiz 50 metre olup, Çeşme merkeze uzaklığımız 2 km.' dir. İzmir havaalanına uzaklığımız ise 80 km'dir.

Restoranımızda kullanılan ürünler organik olarak çiftliğimizde üretilmektedir. Kahvaltıda ve yemeklerimizde organik sebzeler, yumurta ve meyveler yiyebilirsiniz.

Ayrıca Boyalık'ta ve Ilıca'da yüzme havuzlu, deniz manzaralı, site içerisinde döşenmiş, full eşyalı kiralık dubleks villalarımız bulunmaktadır.

Şikayet Et