Ana Sayfa İletişim

Grand Hotel Kurdoğlu Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Grand Hotel Kurdoğlu hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Grand Hotel Kurdoğlu Konum: , Kuşadası, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 8/ 10 (Mükemmel)

MÜKEMMEL
BEN YILDIZ DURMUŞOĞLU KURDOĞLU KUŞADASI OTELİNE 14 KİŞİLİK GRUP OLARAK GİTTİK ÇOK MENMUN KALDIK.. ÇOCUKLARIMIZ DA VARDI ONLARDA ÇOK MENMUN DÖNDÜLER SENEYE TEKRAR GİTMEK İSTİYORUZ... PERSONELLERİ MÜKEMMEL OTEL SAHİBİ MÜKEMMEL MÜŞTERİLERİ İLE EVİNE MİSAFİR GELMİŞ GİBİ İLGİLENİYOR.. KENDİMİ MİSAFİRLİKTE GİBİ HİSSETTİMM..
BİZLERİ TERMİNALE GÖTÜRDÜLER YOLCU ETTİLER.. GÜZEL ÖZEL BİR GECE YAPTILAR BERABER SÖYLEDİK BERABER OYNADIK TEŞEKKÜRLER KURDOĞLU OTEL SAHİBİ VE ÇALIŞANLARI TEBRİK EDİYORUM BAŞARILARIN DEVAMINI DİLİYORUM SENEYE TEKRAR GÖRÜŞMEK ÜZERE
%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Grand Hotel Kurdoğlu Kuşadası

Türkmen Mah. Atatürk Blv.
Yatlimanı Karşısı
Kusadasi 09400
Turkey

Şikayet Et