Ana Sayfa İletişim

Konya OTEL ŞİKAYETLERİ

Tatile gideceğiniz bölgeyi seçtiyseniz bu bölgede bulunan oteller ve tatilköyleri ile ilgili yorumlara bakarak daha iyi bir tatil geçirme şansına kavuşabilirsiniz.

En iyi Konya otellerini görmek için tıklayın!

Konya bölgesindeki oteller ile ilgili son gelen şikayetler ve yorumlar
Otel: Dedeman Konya Hotel - Convention Center
Bölge: Konya

Resepsiyon Sorumlusu Ömer bey müşterilerine karşı çok saygısız kırıcı güler yüzlü değil Dedeman otelinin daim müşterisi olmama rağmen karşılaştığım durum hiç hoş değildi Ömer beyden kesinlikle hiç memnun değilim
Otel: Dedeman Konya Hotel - Convention Center
Bölge: Konya

ilk konaklamada ücret önceden ödendiği halde tekrar ücret almaya çalıştılar. Arçalarınız için hiçbir zaman vale bulamayacaksınız zaten, boşuna beklemeyin. İkinci konaklamaya gidildiği zaman internetten ücret ödendiği halde sistemde gözükmediği için konaklama yapamadık. 'Otele gelip rezervasyon gözükmediği için otele alınamadık' diye bir dilekçe yazdık ve bunu imzalarsanız eğer aracı firmadan paramızı geri almak için avukata verebiliriz dedik. Yaklaşık 1 saat beklem sürecinden sonra imzalamak istemediler. Dedeman otellerinin çoğunda kaldım, hiçbir zaman bu kadar hizmet kalitesindeki düşüklüğü görmedim. Dedeman otellerinde kalabilirsiniz ama Dedeman Konya ASLA!!!!.
Otel: Dedeman Konya Hotel - Convention Center
Bölge: Konya

Dedeman KONYA otelinde yaz aylarında sürekli düğün organizasyonlari yüksek sesle müzik içerdiği için çevresinde ki sayısız apartman ve binlerce kişiyi rahatsız ediyor. Gece 12 ye kadar bu ses ve görüntü kirliliğinden bıktık artik.
Otel: Dedeman Konya Hotel - Convention Center
Bölge: Konya

Yemek servisiniz hizmetimiz çok başarısız. 09.06.2016 tarihli iftar yemeği organizasyonunda servisiniz çık kötüydü. Masa ya ekmek istemek için 5 servis elemanı ile göeültük. Sonuç ve cevap ekmek bitti.
Otel: Dedeman Konya Hotel - Convention Center
Bölge: Konya

otelinize yeni başlamış olan esmanur isminde sarışın bir bayan sanırım eğitim aşamasında olan bir garson hakkında şikayette bulunacağım orası bir otelmi yoksa bekar kızların kendisine bir eş bulma merkezi falan mı anlamadım oğluma sarkıntılıkta bulunup numarasını vermeye kalkmış nişanlısıyla ters düştü bu yuzden sizden ricam bu tip kişilkte olan insanları bayanları kurumunuzda bulundurmayınız teşekkurler...
Otel: Dedeman Konya Hotel - Convention Center
Bölge: Konya

Şaşkınım junıer suitte kaldım amaç daha komfor olsun die jakuzi bozuk şampuan yok ve ilk defa 5 yıldızlı bir otelde bornoz yok odada bunlar sizce önemli bir eksik değilmi
Otel: Yeni Köşk Esra Hotel
Bölge: Konya

Yıldızı yok. Küçük bir şehir oteli ama şirin. Mevlana Müzesi çok yakın. Otelin temizliği yeterli. İlgi alaka fevkalade. Ailedenmiş gibi davranıyorlar. Sabah kahvaltısı kızarmış çıtır böreklerle, evinizdekinden farksız. Lüks yok ama sıcak ve samimi ortam var. Lobide oturuyorsunuz, çayınızı eksik etmiyorlar. Personel etrafınızda dönüyor. Müşteriler bile sanki seçilmiş. Herkes güleryüzlü. Ailelere, kadınlara, herkese tavsiye ederim.
Otel: Dedeman Konya Hotel - Convention Center
Bölge: Konya

özel bir günde akşam yemeği için rezervasyon yaptırdım ve rezervasyonumu yaptırırken özellikle arka ve köşe masa istemediğimi, eğer istediğim şekilde bir masa ayarlanamayacak ise rezervasyonumun alınmamasını tercih ettiğimi belirttim. buna rağmen günü gelipte yemeğe gittiğimde en arka ve köşe masada olduğumu gördüm. bütün akşamım rezil oldu, moral bozukluğu ve sinirle günü bitirdim, misafirim dolayısıyla konuyu büyütmedim ancak daha sonrasında otel müdürü ile görüştüğümde de çözüme yönelik birşey yapamamanın ağırlığı hiç hissetmediklerini gördüm. müşterisine bu kadar önem veren, müşteri talebinin inadına aksini yapan bir otelde konaklamayı düşünemiyorum. kim bilir ne tür sorunlar yaşardık. konyada konaklamanız gerekirse dedeman son tercihiniz olsun.

Daha bir çok otel şikayeti var. Diğer şikayetleri otellerin içine girerek görebilirsiniz.

Otel Adı: Otel adının birazını giriniz