Ana Sayfa İletişim

Dedeman Konya Hotel - Convention Center Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Dedeman Konya Hotel - Convention Center hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Dedeman Konya Hotel - Convention Center Konum: , Konya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 3/ 10 (Kötü)

Resepsiyon Sorumlusu Ömer bey müşterilerine karşı çok saygısız kırıcı güler yüzlü değil Dedeman otelinin daim müşterisi olmama rağmen karşılaştığım durum hiç hoş değildi Ömer beyden kesinlikle hiç memnun değilim


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumd
ilk konaklamada ücret önceden ödendiği halde tekrar ücret almaya çalıştılar. Arçalarınız için hiçbir zaman vale bulamayacaksınız zaten, boşuna beklemeyin. İkinci konaklamaya gidildiği zaman internetten ücret ödendiği halde sistemde gözükmediği için konaklama yapamadık. 'Otele gelip rezervasyon gözükmediği için otele alınamadık' diye bir dilekçe yazdık ve bunu imzalarsanız eğer aracı firmadan paramızı geri almak için avukata verebiliriz dedik. Yaklaşık 1 saat beklem sürecinden sonra imzalamak istemediler. Dedeman otellerinin çoğunda kaldım, hiçbir zaman bu kadar hizmet kalitesindeki düşüklüğü görmedim. Dedeman otellerinde kalabilirsiniz ama Dedeman Konya ASLA!!!!.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumDedeman KONYA otelinde yaz aylarında sürekli düğün organizasyonlari yüksek sesle müzik içerdiği için çevresinde ki sayısız apartman ve binlerce kişiyi rahatsız ediyor. Gece 12 ye kadar bu ses ve görüntü kirliliğinden bıktık artik.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumYemek servisiniz hizmetimiz çok başarısız. 09.06.2016 tarihli iftar yemeği organizasyonunda servisiniz çık kötüydü. Masa ya ekmek istemek için 5 servis elemanı ile göeültük. Sonuç ve cevap ekmek bitti.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumotelinize yeni başlamış olan esmanur isminde sarışın bir bayan sanırım eğitim aşamasında olan bir garson hakkında şikayette bulunacağım orası bir otelmi yoksa bekar kızların kendisine bir eş bulma merkezi falan mı anlamadım oğluma sarkıntılıkta bulunup numarasını vermeye kalkmış nişanlısıyla ters düştü bu yuzden sizden ricam bu tip kişilkte olan insanları bayanları kurumunuzda bulundurmayınız teşekkurler...


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbattı
Şaşkınım junıer suitte kaldım amaç daha komfor olsun die jakuzi bozuk şampuan yok ve ilk defa 5 yıldızlı bir otelde bornoz yok odada bunlar sizce önemli bir eksik değilmi


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumREZALET
özel bir günde akşam yemeği için rezervasyon yaptırdım ve rezervasyonumu yaptırırken özellikle arka ve köşe masa istemediğimi, eğer istediğim şekilde bir masa ayarlanamayacak ise rezervasyonumun alınmamasını tercih ettiğimi belirttim. buna rağmen günü gelipte yemeğe gittiğimde en arka ve köşe masada olduğumu gördüm. bütün akşamım rezil oldu, moral bozukluğu ve sinirle günü bitirdim, misafirim dolayısıyla konuyu büyütmedim ancak daha sonrasında otel müdürü ile görüştüğümde de çözüme yönelik birşey yapamamanın ağırlığı hiç hissetmediklerini gördüm. müşterisine bu kadar önem veren, müşteri talebinin inadına aksini yapan bir otelde konaklamayı düşünemiyorum. kim bilir ne tür sorunlar yaşardık. konyada konaklamanız gerekirse dedeman son tercihiniz olsun.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Dedeman Konya Hotel - Convention Center Konya


Dedeman Konya Hotel & Convention Center

Tel: (332) 221 6600
Fax: (332) 221 6645

Adres:
Özalan Mahallesi, Selçuklu 
42080 Konya

Şikayet Et