Ana Sayfa İletişim

Yeni Köşk Esra Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Yeni Köşk Esra Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Yeni Köşk Esra Hotel Konum: , Konya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 9/ 10 (Mükemmel)

GÜZELDİ
Yıldızı yok. Küçük bir şehir oteli ama şirin. Mevlana Müzesi çok yakın. Otelin temizliği yeterli. İlgi alaka fevkalade. Ailedenmiş gibi davranıyorlar. Sabah kahvaltısı kızarmış çıtır böreklerle, evinizdekinden farksız. Lüks yok ama sıcak ve samimi ortam var. Lobide oturuyorsunuz, çayınızı eksik etmiyorlar. Personel etrafınızda dönüyor. Müşteriler bile sanki seçilmiş. Herkes güleryüzlü. Ailelere, kadınlara, herkese tavsiye ederim.  Sayfa: 1  

Yeni Köşk Esra Hotel Konya

Şikayet Et