Ana Sayfa İletişim

Düzce OTEL ŞİKAYETLERİ

Tatile gideceğiniz bölgeyi seçtiyseniz bu bölgede bulunan oteller ve tatilköyleri ile ilgili yorumlara bakarak daha iyi bir tatil geçirme şansına kavuşabilirsiniz.

En iyi Düzce otellerini görmek için tıklayın!


Düzce bölgesindeki oteller ile ilgili son gelen şikayetler ve yorumlar
Otel: Huzur Tatil Köyü Akçakoca
Bölge: Düzce

İnternetten gördük ve gittik doğa çok güzel lakin evler ,yatak,yorgan ev ortamı çok pis .sahip i benim 300 TL mi iade etmedi .yine gidecek insanlar var ise günlük para odeyin toplu odemeyin üzerine yatıyor hasan bey.kisaca gidilecek bir yer değil pişman olursunuz

Otel: Turkuaz Beach Hotel Akçakoca
Bölge: Düzce

Kesinlikle tavsiye etmiyorum ilk günden denizinde sıkıntı yaşadık denizinde kaya taşları var... Kahvaltı vasat standart seçenekler ve yiyecek kalitesi iyi degil... Odalar küçük yeterli temizlik saglanmamış... Ve işlerine geldiği gibi davranan bir işletme!
Otel: Akçakoca Bayraktar Otel
Bölge: Düzce

Otel beklenildiği gibi değil. Odalarda ne ketıl var ne mini dolap var. Çocuğa beşik istedik nenemden kalma gıcırdayan beşik getirdiler. Kahvaltılatı bozulmuş ürünlerdi peynirler kokuyo. Odalar çok küçük. Üstelik 2kişi 180tl dediler 200tl aldılar sonradan sebepsiz. 2 gün kaldık ama zor durduk sakın tatilinizi zehir etmeyin. Gidin yan tarafında mutlu pansiyon var orda kalın enazından herşeyi var ve çok ucuz.
Otel: Huzur Tatil Köyü Akçakoca
Bölge: Düzce

3 bayan çocuklarımız ile geldik inanılmaz huzurlu ve sakin bir tatil geçirdik. Eğer eksik birşey Çarda oda buraya gelen bazı misafirlerin arkamdan başkası kullanmayacak mantığı ile hareket etmesidir. Burayı birkaç yıl önce devralan aile elinden gelenin en iyisini yapmış. Odaları aldığımızda tertemizdi , nevresimler de aynı şekilde . Sahiline gelince burada denize giremiyorsanız başka yerde de giremezsiniz.
Otel: Akçakoca Bayraktar Otel
Bölge: Düzce

Bir pansiyondan çok otel kaitesinde bir butik otel havasına sahip. Fiyat ve hizmet kıyaslandığında kesinlikle çok yukarılarda kalıyor. Odalar temiz ve sade, yakın zamanda da bakımdan geçtiği belli. Eğer ön taraftan oda tutma imkanınız olursa çok güzel bir deniz manzarasına sahip oluyorsunuz. Otel konum olarak çok merkezi bir yerde. Plaj çok yakın ve çarşı kafeterya gibi yerlere de ulaşım birkaç dakika sürüyor. Kahvaltıda çeşit az ancak temiz ve lezzetli şeyler sunmaya özen gösterdikleri anlaşılıyor.


Otel: Turkuaz Beach Hotel Akçakoca
Bölge: Düzce

Bayram rezervasyonlarının sıkıntılı olduğu için, 2 ay önceden direk kendileriyle irtibata geçerek 3 ayrı yataklı, balkonlu, deniz manzaralı, en geniş oda talebimi karşılayan rezervasyonumuzu yaptılar. Gitmeden 2 gün önce telefonla rezervasyonumu teyit ettim ve hesaplarına konaklama ücretimi de yatırdım. Otele vardığımda rezervasyonumun olmadığını, fakat bir oda ayarlayabileceklerini söylediler. 10 dk içinde temizledikleri, taleplerimin hiç birini karşılamayan odayı beğenmediğimi ve başka oda olup olmadığını sorduğumda ise maalesef cevabını aldım. İki gün arka arkaya boş odalarını müşterilerine gezdirirken tesadüfen denk geldim. Dinlediklerime göre de odalar kişi sayısı, gece sayısı ve taleplerimi de karşılayacak şekildeydiler. Tadımızı kaçırmamak için televizyonu bile çalışmayan, gece yarısı tadilat seslerinin olduğu pis odada 4 gecemizi geçirdik. Ayrıca bir günde eşyalarımın olduğu şezlong başkasına kiraya vermişlerdi, onlarda eşyalarımın üstüne yerleşmiş halde buldum. Plajda müzik o kadar yüksek ki (dışarıdan müşteri çekmek için bence)yanındakinin sesini duymak mümkün değil. Bir kere ve son kez de akşam yemeği yedim, sonrasında hep dışarıdaydık, durumu sizler anlayın artık. Havuz hakkında ise, düğün sonrası konfeti artıkları iki gün havuz ve çevresinde bekledi ve ayrıca aşırı bulanık gözüktüğü için adımımı atmadım. Ayrılırken de ne yazık ki anlaştığım oda ile konakladığımız oda fiyatının aynı olduğunu söyleyerek bir kere daha bizi şok ettiler. Anlayacağınız oyuna geldik, rezerve ettiğimiz oda başkasına verildi. Personel maalesef sorularımıza cevap verecek yeterlilikte değildi. Yani kötü bir cümle yazıp saygımı kaybetmek istemiyorum ama oteli kesinlikle tavsiye etmiyorum.
Otel: Huzur Tatil Köyü Akçakoca
Bölge: Düzce

muhteşem bir yer kumsalıyla manzara sıyla ailenizle gide biliceğiniz ender yerlerden biri pılajı kum denizin içinde en ufakbir yosunyok ve tertemiz bukadar güzel biryer beklemiyordum giderken işletme sahibi hasan beyin her müşterisiyle teker teker ilgilenmesini söylememe gerek bileyok herkezin gidip görmesi gereken yerlerden biri seneye tekrar gitmeyi düşünüyorum.

Daha bir çok otel şikayeti var. Diğer şikayetleri otellerin içine girerek görebilirsiniz.

Otel Adı: Otel adının birazını giriniz