Ana Sayfa İletişim

Turkuaz Beach Hotel Akçakoca Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Turkuaz Beach Hotel Akçakoca hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Turkuaz Beach Hotel Akçakoca Konum: , Düzce, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

Mükemmel
Her şey çok iyiydi fakat resepsiyondaki sarışın bayan çok suratsız soru sormaya çekinir olduk o yüzden lütfen böyle güzel bir müesseseye daha güler yüzlü kişiler bulun onun dışında her şey çok iyiydi.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat ötesi...
Kesinlikle tavsiye etmiyorum ilk günden denizinde sıkıntı yaşadık denizinde kaya taşları var... Kahvaltı vasat standart seçenekler ve yiyecek kalitesi iyi degil... Odalar küçük yeterli temizlik saglanmamış... Ve işlerine geldiği gibi davranan bir işletme!


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBayram rezervasyonlarının sıkıntılı olduğu için, 2 ay önceden direk kendileriyle irtibata geçerek 3 ayrı yataklı, balkonlu, deniz manzaralı, en geniş oda talebimi karşılayan rezervasyonumuzu yaptılar. Gitmeden 2 gün önce telefonla rezervasyonumu teyit ettim ve hesaplarına konaklama ücretimi de yatırdım. Otele vardığımda rezervasyonumun olmadığını, fakat bir oda ayarlayabileceklerini söylediler. 10 dk içinde temizledikleri, taleplerimin hiç birini karşılamayan odayı beğenmediğimi ve başka oda olup olmadığını sorduğumda ise maalesef cevabını aldım. İki gün arka arkaya boş odalarını müşterilerine gezdirirken tesadüfen denk geldim. Dinlediklerime göre de odalar kişi sayısı, gece sayısı ve taleplerimi de karşılayacak şekildeydiler. Tadımızı kaçırmamak için televizyonu bile çalışmayan, gece yarısı tadilat seslerinin olduğu pis odada 4 gecemizi geçirdik. Ayrıca bir günde eşyalarımın olduğu şezlong başkasına kiraya vermişlerdi, onlarda eşyalarımın üstüne yerleşmiş halde buldum. Plajda müzik o kadar yüksek ki (dışarıdan müşteri çekmek için bence)yanındakinin sesini duymak mümkün değil. Bir kere ve son kez de akşam yemeği yedim, sonrasında hep dışarıdaydık, durumu sizler anlayın artık. Havuz hakkında ise, düğün sonrası konfeti artıkları iki gün havuz ve çevresinde bekledi ve ayrıca aşırı bulanık gözüktüğü için adımımı atmadım. Ayrılırken de ne yazık ki anlaştığım oda ile konakladığımız oda fiyatının aynı olduğunu söyleyerek bir kere daha bizi şok ettiler. Anlayacağınız oyuna geldik, rezerve ettiğimiz oda başkasına verildi. Personel maalesef sorularımıza cevap verecek yeterlilikte değildi. Yani kötü bir cümle yazıp saygımı kaybetmek istemiyorum ama oteli kesinlikle tavsiye etmiyorum.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Turkuaz Beach Hotel Akçakoca Düzce

Şikayet Et