Ana Sayfa İletişim

Akçakoca Bayraktar Otel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Akçakoca Bayraktar Otel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Akçakoca Bayraktar Otel Konum: , Düzce, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

Otel berbat
Otel beklenildiği gibi değil. Odalarda ne ketıl var ne mini dolap var. Çocuğa beşik istedik nenemden kalma gıcırdayan beşik getirdiler. Kahvaltılatı bozulmuş ürünlerdi peynirler kokuyo. Odalar çok küçük. Üstelik 2kişi 180tl dediler 200tl aldılar sonradan sebepsiz. 2 gün kaldık ama zor durduk sakın tatilinizi zehir etmeyin. Gidin yan tarafında mutlu pansiyon var orda kalın enazından herşeyi var ve çok ucuz.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumideal
Bir pansiyondan çok otel kaitesinde bir butik otel havasına sahip. Fiyat ve hizmet kıyaslandığında kesinlikle çok yukarılarda kalıyor. Odalar temiz ve sade, yakın zamanda da bakımdan geçtiği belli. Eğer ön taraftan oda tutma imkanınız olursa çok güzel bir deniz manzarasına sahip oluyorsunuz. Otel konum olarak çok merkezi bir yerde. Plaj çok yakın ve çarşı kafeterya gibi yerlere de ulaşım birkaç dakika sürüyor. Kahvaltıda çeşit az ancak temiz ve lezzetli şeyler sunmaya özen gösterdikleri anlaşılıyor.
%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Akçakoca Bayraktar Otel Düzce

Şikayet Et