Ana Sayfa İletişim

Faustina Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Faustina Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Faustina Hotel Konum: , Kuşadası, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 1/ 10 (Kötü)

rezalet
4 yıldız nasıl almış anlamak mümkün değil.havuzun derinlik boyu 1.80. kimse giremiyor.tek havuz var ve 20 metre kare kadar. yemek çeşitleri yok denecek kadar az.engelli için ne bir tuvalet nede havuza ve çevresine giden rampa yok.


%80 %0 %20
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezalet
Tam anlamıyla rezalet bir tatil .benim daha önce gittiğim otellerde hiç böyle değildi çıkış yaptık diye iki hamburgerin lafını yapıyolar. Odalarındaki 1 su bile paralı . Yiyecekleri güzel bi tek iğrenç.

.


%75 %0 %25
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
otelde engelli tuvaleti vb. hiç bişey yok.4 yıldızlı bir otelde olması gereken hiç bişey yok.havuzun derinliği 1.80 cm. yani çocuk ve yüzmeyi tam bilmeyenler için tam bir tehlike. yemekleri çok zayıf ve çeşit çok az. kahvaltı yine aynı şekilde iki çeşit peydinir 2 çeşit zeytin filan.kısacası 4 yıldızlı bir otel diye aldanıp tatilinizi ve paranızı boşa harcamayın. bir çok şey yine ücrete tabi odadaki su bile.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumiğrenç
4 yıldız kesinlikle verilmemeli,belirli saatlerde çalışan klimalar,herkesin içinde personele bağıran bir patron..müşteri memnuniyetine önem vermeyen bir işletme..odamız temiz değil,yemekler kötüü 4 yıldızlı bir otel büfesi kesinlikle yok.Kısacası tatilinizi kesinlikle mahvetmeyin derim benden söylemesi.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezaleet
Hayatımda gittiğim en berbat,en rezil otel.Açık hava ceza evi gibi.İşletme sahibi iğrenç bir insan şikayetlerimizi dile getirdik fakat bize başka otelleri anlatmaya kalktı.Oda berbat klimalar rezil.Çalışanlar çok terbiyesiz.Yemekler iğrenç.Çay saati deniliyor fakat 100 kişi varsa 10-15 tane pastaneden alınmış bayat kuru pastalar var ve aç kalıyorsunuz ana yemekler yok denecek kadar az salatalar hep geri dönüşümlü,verdiğim paralaramı üzüleyim tatilimin mahvolmasına mı üzüleyim bilemedim.Gece otelde düğün vs gibi organizasyonlar yapıyorlar ve sizinle ilgilenen bir Allahını kulu yok ve bir şey söylemek yada sormak istediğinizde bu gün organizasyon var diyerek cevap dahi vermiyorlar.Kısacası yapılıp şaşırdım bu otele gitmeye kalkmayın.


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumKalitesiz ve yetersiz...
Faustina otel 4 Yıldız tam anlamıyla bir fiyasko.Sadece bulunduğu bölge çok guzel ve SPA sı farklı bir işletme ve gayet iyi .Yemekleri kötü çeşit çok az ve bazen bayat mamüller var .odalarında klimalar belirli saat aralıklarında soguk hava veriyor merkezi sistem .Her istediğiniz zaman her istediginiz yerde oturupta bisey icemezsiniz otelde yasaklar var orduevi gibi kurallar var.Çalışanlar sizi misafir olarak görmüyor kendi kurallarını uygulatmaya çalışıyor.Verdiğim paraya cok yazık oldu cok .Kimseye tavsiye ETMİYORUM.Tatiliniz yazık yediğiniz kazık olmasin...


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumrezalettt
Otel sahibi gardiyan gibi sürekli müşterilerin arasında dolaşıp duruyor. Klimalar cehennem gibi sıcak havada gece saat 1 de klimalar kapatılıyor.insan dinlenmeye geliyor ama surekli huzursuz olduğu için sinirleri bozulup gidiyor. Siz bu otelde dinlenme anlayışını anlayın artık her şey dahil bir otelde yiyecek içecek 22
00 de kapatılıyor du bile yasak o saatten sonra
kesinlikle rezil bir otel


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumrezalet
iğrenç bir otel. müşteri memnuniyeti denen birşey yok. otel sahibi gardiyan gibi ortalarda dolaşıyor, işine gelmiyen birşey olursa KURALLAR BÖYLE deyip ukalalık yapıyor. yemekler çok kötü ve az. kahvaltıda peynir bitti diyoruz yarım saat sonra peynir geliyor. en kötüsü ise bayramın ilk günü hariç diğer günler otelde düğün vardı. Düğün havuz başında oldu ve otel müşterilerinin oturacak yerleri resmen gasp edildi. Kafa dinlemeye geldiğimiz otelde birde düğünün gürültüsünü çeltik. Arkadaş üç kuruş para kazancak diye müşterilerle kapışmayı tercih etti. tabiki düğün oldu diye yemekler ve servis kalitesi düştü. Otel sahibinin müşteri ile diyaloğuna şahit oldum, müşteri klimalar hakkında şikayetini anlatıyordu ve otel sahibinin cevabı '' zaten klimalar sağlığa zararlı ben evinde klima kullanmıyorum'' Bu sırada otel sahibinde porsche Cayenne var. sanırım klimasız modeli :) herkese iyi tatiller


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum<< Önceki Şikayetler   Sayfa: 2   Sonraki Şikayetler (Sayfa:3) >>
Şikayet Et