Ana Sayfa İletişim

Panorama Otel Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Panorama Otel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Panorama Otel Konum: , Alanya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 10/ 10 (Mükemmel)

Kötü
14 agustos 20220 giriş yaptığım otekde haşema ile havuza girişim olaya dönüştü.2020 de hala beynı sığ düşünüp insanlarun belli kalıplarda kalmasının iistenitor olmasına hala inanamıyorum otele tesettürle giriş yaptım hiç bir bilgi verilmedi otelde maya giyeceğim düşünülmüş.bakanlığa da şikayetim mevcut böyle aığ düşünen otellere lütfen gitmeyin  Sayfa: 1  

Panorama Otel Alanya

Şikayet Et