Ana Sayfa İletişim

Hotel La Mer Art Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Hotel La Mer Art hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Hotel La Mer Art Konum: , Kemer, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 3/ 10 (Kötü)

oldukça iyi
Art otele daha öncede gelmiştim,şimdi La Merv Art olmuş,yeni sahibi ve yeni yönetimi ile eskisini hiç aratmıyor,hatta daha da iyi diyebilirim,bina biraz eskimiş,nede olsa 20 seneyi aşmış bu tesiler yapılalı ,ama oda ,yemekler ,eğlence,hizmet çok iyi..servis biraz sıkışık ama güzel(özellikle akşam yemeklerinde restaurant)
Genel olarak iyi bir tatil geçirdik diyebiliriz.
Teşekkür ediyoruz tüm ekibe..!İyi hizmet,Güzel tesis
Muhteşem bir doğa,harika bir bahçe..Temiz ve bakımlı,Animasyon ,yiyecek ve içecekler her şey güzel..
İyi ki gitmişiz.Seneye tekrar görüşeceğiz(İNŞALLAH)
Başarıların devamlı olsun La Mer ART otel.Özleyeceğiz...!<< Önceki Şikayetler   Sayfa: 2  
Şikayet Et