Ana Sayfa İletişim

Canada Hotel Çıralı Olympos Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Canada Hotel Çıralı Olympos hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Canada Hotel Çıralı Olympos Konum: , Kemer, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 8/ 10 (Mükemmel)

TAVSİYE ETMİYORUM
verdikleri balık bayattı ve gece sabaha kadar kendime gelemedim istifra ettim , havuza fazla fazla kılor'u basmışlar 1 kere havuza girdim 2 gün gözümü açamadım kesinlikle kimseye tavsiye etmiyorum ... ( neden olayların yaşandığı zaman haber edilmedi denilirse , 2 gün kafa dinlemeye gittim kimsenin kafası ağrımasın diye uğraşıyım derken bi baktım tatil bitmiş herşey burnumdan gelmişti bile )Yönetim yanıtı
Hakan Bey, size ulaşmaya çalıştık ancak mail adresiniz geçerli olmadığı için tarafımıza attığınız maile cevabımızı ulaştıramadık. Aşağıda ilgili yazışmaları görebilirsiniz.

Şikayetiniz ile ilgili kısaca tekrar bilgi vermemiz gerekirse, kat görevlilerinin titiz kontrolü sırasında bile şikayet ettiğiniz durumla ilgili bir probleme rastlamadık. Otelimizde verdiğimiz diğer tüm hizmetler ile birlikte, ilk öncelikli olarak odalarımızın temizliği ve hijyenine en yüksek özeni göstermekteyiz. Bugüne kadarki tüm misafirlerimizden de bu titiz tutumumuz hakkında geri dönüşler almaktayız.

Tüm misafirlerimizin görüş ve önerileri bizim için çok önemlidir. Ancak iddianızın geçerliliği hakkında somut bir deliliniz olduğunu düşünmüyoruz. Neden böyle bir iddiada bulunduğunuzu da tam olarak anlayamadık.

Müşteri memnuniyeti kalite standartlarımız uyarınca, memnuniyetsiz kaldığınız her hangi bir durumu telafi etmek isteriz; en kısa zamanda sizi otelimize tekrar bekliyoruz.

Saygılarımızla,
Canada Hotel

-----Original Message-----
From: Canada Hotel [mailto:info@canadahotel.net]
Sent: Sunday, June 25, 2017 12:59 PM
To: 'eposta@gmail.com'
Subject: RE: İletişim Formu

Sayın Hakan Kurban Bey,
Bayramınız kutlu olsun.
Öncelikle bizim için misafirlerimizin her türlü şikayet, görüş ve önerileri önemli olup, elimizden geldiğince müşteri memnuniyeti odaklı ilerlemeye özen gösteririz.
Dün yaşanan olayda odanızda fare pisliği olduğunu iddia ettiniz, bunun üzerine odanız kat görevlileri tarafından kontrol edilmiş olup sizin söylediğiniz yönde bir bulguya rastlanmamıştır. Bunun üzerine denize gidip geri geldiniz ve odanıza dahi girmeden otelden çıkış yapmak istediğinizi belirttiniz. Bize, kat görevlilerinin odanızı kontrolünden sonra çıkış yapmak istediğinizi bildirseydiniz sizi müsait standart odalarımızdan birisine yerleştirebilir ya da tamamen para iadesini sağlayarak otelden çıkışınızı gerçekleştirebilirdik. Ancak yukarıda da belirttiğim gibi olaylar bu yönde gelişmedi ve sahilden döner dönmez neredeyse sinirli bir üslup ile otelden ayrılmak istediğinizi söylediniz. Tavırlarınızda iyi niyet göremedik.
Son olarak belirtmek isteriz ki plajdan döndüğünüzde saat 18:30 civarıydı ve otel iptal politikası gereğince çıkışlar en geç 12:00 da yapılmaktadır. (Aşağıda iptal politikamız hakkında link ve detaylı açıklamaları bulabilirsiniz.)
Not: Sizden alınan ödeme hayır kurumuna bağışlanacaktır.

https://www.canadahotel.net/rooms/family-spacious-room/?lang=tr
İptal Koşulları
Online Rezervasyon menüsünde, seçiminiz kadar oda, gösterilen toplam fiyat üzerinden kredi kartınızdan Türk Lirası olarak tahsil edilir. Ödemesi gerçekleşen rezervasyonunuza istinaden sistem tarafından size gönderilen konfirmasyon e-mailindeki haliyle rezervasyonunuz garanti altındadır. konaklama bedelinin'sinin banka hesabımıza havale/eft yapılarak veya kredi kartı ile mail order olarak ödenmesi gerekmektedir. Tüm ön ödeme iade edilmez Giriş Saati :13:00 Çıkış Saati : 11:30

Bilginize sunar iyi tatiller dileriz.
Saygılarımla,
Şaban Akkelle
Canada HotelYastıklarda Fare Pislikleri Vardı.......
Eşim ve ben bankacıyız. 9 yaşındaki kızımızla birlikte, 2 günlük bayram tatilimize keyifle hazırlandık. Çıralıya vardığımızda bir kaç gün dinlenebilecek olmanın düşüncesi ile bir mutluluk hissetmeye başlamıştık bile... Saat 13:30 da Otele geldik, eşyalarımızı diğerlerinden daha küçük olmasına rağmen, bayram fırsatçılığı ile gecesi 300 liradan tarafımıza satılan bungalov odaya girer girmez tuhaf bir koku ile karşılaştık, ama havasız kalmıştır belki diyerek üstünde durmadık. Klimayı açıp havalandırmak istediğimizde koku daha da keskin ve rahatsız edici bir hal aldı. Hemen kapı pencereyi açtık ve biraz dışarıda bekledik. Tekrar girdiğimizde kızım heyecanla "ranzanın üstü benim" diye gülümseyerek merdivene tırmandı. Yukarıya çıktığında "baba burada siyah şeyler var" dedi. Bende çıktım ve gözlerime inanamadım, tüm yastık ve çarşafın üzeri bildiğiniz fare pisliği ile kaplıydı. tüm keyfimiz kaçtı, denize inmeye karar verdik ve giderken işletme sahibine durumu anlattım. "ben ilgilenirim" dedi ve anahtarı aldı. Sahilde karar gece fare çıkar da (ki pisliğine bakarak iri bir hayvan olmalıydı) uyurken kızımın kulağını falan kemirirse diye kara kara düşünürken, gece uyumama ve nöbet tutma kararı aldım.bir kaç saat sonra döndük. Girişte işletme sahibine 2 gün kalamayacağımızı bu fare işinin moralimizi bozduğunu söyledim. (biz rezervasyon yaptırırken 1 günlük kapora vermiştik). Hayır olmaz, o zaman şimdi çıkın dedi. Biz bir şey demeden odaya geçtik. İçeri girdiğimde bir kez daha şok oldum. Fare pislikleri üzerlerinden alınmış, kalıntıları olan koyu lekeler duruyor olan çarşaflar değiştirilmemişti bile.... hemen toplanın gidiyoruz dedim. Kapıda çıkarken "Gidin demiştiniz bizde gidiyoruz, lütfen paramızı verin" dedim. Hayır veremem paranız yandı dedi... İçimden neler söylediğimi yazmayacağım, ama 300 lirayı da yakarak o pis yerden ayrıldık. Resmen paramız çalındı. Doğasını ağacını ne yapayım, daha misafirlerini adam yerine koyup en azından bir özür dilemeyen, fare pislikli yastık ve çarşafta yatırmaya çalışan bir yerde kalacağıma 300 liram çalınsın daha iyi. Asla ve asla önermiyorum. Paramı da haram ediyorum...Mükemmel hizmet ve güleryüz
otele girdiğimiz ilk günden son güne kadar mükemmeldi tatilimiz. odalar tertemiz, özellikle biz bungalowlarda kaldık. mükkemmeldi. Yemyeşil bahçenin en güzel köşelerine kurulmuş bungalowlarda uyanmak, o doğanın kokusunu, çam ağaçlarının kokusunu içinize çekmek ve güne dinamik ve dinlenmiş huzurlu bir şekilde başlamak inanılmaz birşey. yemekleri ise çok güzel otelin. Özellikle yaptıkları eşşiz mezeler harika. eğer yolunuz çıralıya düşerse kesinlikle tavsiye ediyorum bu oteli. huzur ve güven ve kalite arıyorsanız bizim gibi burası size göre tam. teşekürrler şaban ve carrie..Kötü
Sabah otelden ayrılmak üzere hesap ödemek istediğimizde Carrie Hanım'ın bizi bir dövmediği kaldı. Ne bir günaydın ne bir güler yüz. Üstüne niye akşam ödeme yapmadığımızın hesap sorulması...Elektrik kesik olduğundan yapamadık ve 23:00 gibi uyumuş olmamız hayretle karşılandı.Personel Carrie Hanım'ın kalamasını beklememizi söyledi sabah 07:00 de uyanamazmış. Diğer otellere göre daha pahalılar, farkı sorduğumuzda servisimiz dediler ama herşey ücretli ve kısıtlı. Kahvaltıda su bile ücretli. Extra harcama yapmadıysanız müşteri yerine konmuyorsunuz.
Denize çok uzak, servis ve ilgi yok.
Olympos'a yıllardır çeşitli yerlere gideriz ama bu kadar buruk bir tat hiç damağımızda kalmamıştı...

Die Betreiber des Hotel sind nicht bemüht den Gaeste alles zu erleichtern. Im Gegenteil hatten wir das Gefühl, dass wir uns dem Hotel anpassen müssen. Wie kamen wir nur auf den Gedankan um 07:00 morgens auschecken zu wollen? Lady Carrie musste dafür früh ausstehen und wir durften auf sie warten. In der zwischenzeit wachte ein Personal dass wir ja nicht abhauen(!).
Anlage weit weg vom Meer, Frühstück geschmaklos und lieblos. Sogar Wasser zum Frühstück gegen Gebühr. Macht man keine Extra's gilt man nicht als Gast....

Unfriedly Owner...relaxing, spotlessly clean, excellent pool, outstanding service
Coming back again for the second year in a row I can not begin to tell my fellow travelers what an amazing place Cirali is, but what makes the location even better is this awesome hotel :) Not only are the owners welcoming and friendly, but also most helpful! They helped us arrange transportation from the city as well as recommending other sites to visit. Coming from a busy life in Miami, FL the Canada Hotel is my ultimate getaway and vacation. My visit in 2009 of April was with my mother. We had the most peaceful time and as my mom put it "we hadnt had this much quite time together in a long time..." This year around I visited Cirali with my spouse for our honeymoon :) Super romantic and not only was the dining stupendous, the wine by the pool every evening was delightful! There isnt one traveler, friend, or family that I wouldnt recommend this location to. The staff was very helpful in every way. They anticipated our needs and always had a friendly smile. The rooms were super cozy and the garden is just stunning with all sorts of fruit trees and plants...I can still smell the fresh scent of the lemon trees coming through our bedroom window. My husband enjoyed the early morning bike rides (bikes provided by the hotel) to the beach and long calming walks...You dont even have to worry about packing a beach or pool towel because they provide those as well. I know I just came back from my honeymoon, but I am already planning next years trip to Turkey with our entire family and I know there is one place that is a must while I am in the area ;) I want to especially thank the owners Saban and Carrie for creating such a magical location & all of their hospitalilty that makes me want to visit them more often :)

Turk arkadaşlar içi:
Canada Hoteline ikinci gidişim 2 sene ust uste, ve gelecek seneyi ipilen çekiyorum!! Mukemmel bir ortam ve aşiri siçak insanlarin yaratiği bir mini cennet diyebilirim :) Çok sakin ve dinlenmem için bire-bir super! Yemek saatini beklerken heycanlanıyordum ve hergun menu inanilmaz detali...Şaban effendi ve eşı Carrie`ye ozelliklen teşekkur etmek istiyorum çunku Miami`den gelip havalanından servis çiraliya kadar başka bir pansiyondan gorulmemiş...gelecek sene butun ailemi goturecem ve bu sefer uç hafa kalmayi duşunıyoruz...doyamiyorum oranin doğal hayattina ve limon kokulu ağaçlarin kokularina :) deniz kenari huzurlu ve dağilardan hafif serinlik esiyordu...butun arkadaşlarima ve aileme burayi tavsiye ediyorum :)))
gittiğim hiç bir oteli beğenmez oldum canada otelden sonra... samimi, sıcak bir ortam, temizlik tam olması gerektiği gibi, ev yemeği tadında akşam yemekleri... aklım canada otelde kaldııı.... çoook çooook güzlediiii...Perfect Holiday!
Dear Saban and Carrie,

Thanks for the wonderful holiday we had at Canada Hotel. You offered everything we needed for a relaxing vacation, from the comfortable and peaceful room, to the delicious meals by the pool, to the welcome siestas on the hammocks under a shade tree, to the free bike rentals that allowed us to explore the area. The setting is perfect, at the foot of a mountain and just a short walk to a stunning pebble beach. Exploring the ruins of Olympos and the flames at Chimera under moonlight satisfied our adventurous side. Most of all, the hospitality of you and your staff was what really made our visit truly memorable.

Thanks again, and we look forward to our next visit!

John and Abraham  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Canada Hotel Çıralı Olympos KemerTurizm cenneti ülkemizin ayrı bir cennet köşesinde, antik ve doğal güzelliklerin mucizelerle buluştuğu Çıralı' da, büyüleyici bir atmosferde samimi konukseverliği yaşayabileceğiniz bir ortam. Sınırsız alternatiflerin tam bir konforla sunulduğu, Akdeniz yaşam tarzını hissedebileceğiniz, sakin huzurlu ve özel bir dünya.

Otelimiz, büyük ve küçük (çoçuklar için) yüzme havuzu, TV, klima, fön makinası, ve kablosuz internet bağlantısı gibi pekçok alternatifin yanısıra; Akdenize özgü sınırsız meyve ağaçlarına sahip tropik bahçemizle bütünleşen aile bungalowları ile size unutamayacağınız bir tatil sunacaktır. 

ODALARIMIZ
Otelimiz 26 odalı, 2 adet Aile Kır Evleri ile toplam 60 yatak kapasitelidir. Canada Hotel samimi aile ortamıyla sizin aileniz için de doğru bir seçim.

Tüm odalarda;
* Klima
* Özel Balkon
* Duşkabin / WC
* Fön
* Uydu / TV
* Ücretsiz Wireless Internet

Otelimiz, büyük ve küçük (çoçuklar için) yüzme havuzunun yanısıra; Akdenize özgü sınırsız meyve ağaçlarına sahip tropik bahçemizle bütünleşen 2 adet 4 kişilik kır eviyle size unutamayacağınız bir tatil sunacaktır.

RESTAURANT VE BAR
Havuzbaşında geleneksel Türk mutfağının doyulmaz lezzetlerini ve Akdeniz' in favori yemeklerini tadabilirsiniz. Eğer isterseniz zengin açık büfemizden dilediğinizi seçebilirsiniz. Restoranımız büyük gruplar ve iş toplantılarınız için de geniş bir kapasiteye sahiptir.

Canada Hotel
Tel :
+90 (242) 825 72 33
Tel : +90 (242) 825 72 34 
Fax : +90 (242) 825 72 35
E-mail: info@canadahotel.net 

Adres: Çıralı Mah. Ulupınar Köyü Kemer ANTALYA - TÜRKİYE

Şikayet Et