Ana Sayfa İletişim

Hotel Sun Club Side Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Hotel Sun Club Side hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Hotel Sun Club Side Konum: , Side, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 6/ 10 Fena Değil

çok üzgün ayrıldım
otel fiyatı uygun diye iki sene gittik son gidişimizde yemekte personel az olduğu için masalara yetişemiyorlardı,genel olarak fena dağildi en son gün havuz başında kimse neden havuza girmiyor diye düşünerek oturuyorduk,güvenlik görevlisi geldi çocuğunuz havuza kakasını yapmış tuvalet eğitimi olmayan çocuklar giremez dedi,nasıl yani çok şaşırdık çocuk tuvalet eğitimi olan bi çocuk biz denizden bile çıkıp tuvalete koşuyoruz ve bu saate kadar plajda oynadık zaten havuza hiç gelmedik desek de görevli ısrarla bize ders vermeye çalıştı rezil olduk hiç suçumuz yokken,şikayet ettik müdüre havuz kamerasından bakın kimse ona söyleyin dedik havuz kamerası bozukmuş,dilekçe yazın dediler eşim işten atacaklar yazmayalım dedi otelden böyle ayrıldık,böyle insanlar gerçekten çalışmasın önce biraz kitap okusun biraz eğitilsin öyle çıksın karşımıza,ayrıca temizlik konusu da berbat bardakların içinde kıl toz oluyor ve banyo havluları hiç değişmiyor,temizlik yapılmış gibi ama temiz değildi,manzarası güzel sadece animasyon ekibi sürekli Türklere laf sokma çabasındaydı.üzeinden zaman geçmiş olsa da bu kırgınlığım hiç geçmeyecek.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumYine gidermiyim,Giderim
Bebekli olarak tereddütlü olarak gittiğimiz Sun Club Side#Herşey Dahil Oteli kesinlikle tavsiye ediyorum. Büşra ve Emre ❤❤❤sayesinde kendimizi evimizde hissettik. Çocukları olanlara özellikle öneriyoruz. Bebeklerimize kendi bebekleri gibi baktılar. Onlar başta olmak üzere Yemekhane şefimiz Kara Murat ve otelin güleryüzlü personeli de yöneticileri ile birlikte takım gibiydi, çok düzenliydi. Herkese teşekkürler 👏👏👏


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumKötü
Tatilimiz son gününe kadar çok keyifliydi fakat son gün Metehan diye bir gurup geldi otel kendilerine ait olduğunu ifade ederek istedikleri gibi davranabileceğini söylediler hiç insanlığa yakışmayan hareketler yaptılar böylelerinin yeri bence hayvanat bahçesi


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumgüzeldi
Herşey gayet güzeldi. Herkese öneririm. Balık ızgaraların tuzsuz olması dışında çok güzel bir tatildi. Belki otl çok kalabalık olmadığından kimseye çifte standart ilede karşılaşmadım. odediğimiz fiyata iyi hizmet aldık


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumMuhtesem
Kesinlikle çok güzel bir otel yemek çeşitliliği bol odaları çok temiz personeli güler yüzlü sıcakkanlı insanlarla kesinlikle gidilebileceginiz bir otel tavsiye ederim plaja yürüme mesafesi var var abartılacak kadar değil. Ben çok memnun kaldım çok da güzel eğlendik.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBERBAT
otel ilk girdiyimiz gün güzel ve hoş bir otel konumun daydı geneli alman olması bizleri 2 yada 3 sınıf muammelisi yapılmaya başlandı otel de havuzlan barın yanının da olması benim dikkatimi cekmişti cünki barda yapılan servisler cam bardaklarlanm yapılıyıordu bu dikkatimi cekmiş ti havuzun icin de icilen icecekler cam bardaklarının kırılması demek tir ve kırılan oldu o da bana nasip oldu cam havuzun icinde kırılık ayagıma batması benim tatilimin bitmesi demek ti bunu sikayettimin uzerine bardaki barmenin yanına gidip durumu iza etmem barmenin debun da haberi olup genel mudür leri serkan beyin haber dar oldugunu söylenmiş olmasın dan bile havuzu temizletme mesin den dolayı cam kırıklarının havuzun için d dagılmasın dan kımsenin haberi yok ve bu sekilde mudürler len görüşmem de beni hiç dikkate almadıklarını ne durumunuz ne de tatiliniz bizleri ilgilendirmiyor gibisin den hadece otelin konumu bizleri ilgelendirir misafirlerin bub tür sikeyetleri bizim icin önemi yoktur demeleri hayret ler icin de bırak mıştır otel den cıkışıma kadar ben den ilgisiz kalmalarının sebebini benim onlarlan AVUKATLIK olacagımı bildikleri icin uzak durdular cıkş tarihşin de bile nakit ödenmiş olan otel masraflarımın faturasını vermemek icin beni saa 11,30 cıvarına kadar oyaladılar zor olmasına rahmen aldım ama suan otele DAVA acıyorum benim tatilimi kendilerinin sorunsuzlukların dan dolayı berbat ettikleri icin maddi ve manavi sikayetleri yapacagım%33 %0 %67
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumOtelin havuzu bana göre temiz ve eğlenceliydi.Denize kumsala sıfır mesafa ama deniz çok dalgalıydı.Animasyon gayet başarılıydı.Yemeklerde ise farklı bir tad vardı yarısından çoğu damak tadıma uymadı.ayrıca paranın fazlasını türk turistlerin vermesine rağmen almanlara daha fazla hürmet ediliyor.


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumOldukça İyidi.
Arkadaşım, yeğenim ve ben üç kişi bu otelde tatil yaptık. Ucuz fiyata ayarlamış olduğumuz tatilimize fazla beklentimiz olmadan gittik. İyiykide gitmişiz. Çünkü gerçekten güzel bir tatil geçirdik. Otele girişimizden itibaren sıcak bir ortam bizi karşıladı. Çalışan personel müşterilere karşı çok saygılı, kibar ve işlerinde oldukça profesyoneldi. Otel Yöneticisi Fatma hanım müşterileri ile yakından ilgilenen tecrübeli, iyi bir yöneticiydi. Animasyon ekibide işlerinde oldukça başarılıydı. Odamız hergün düzenli temizleniyordu.
Oteldeki yemekler az çeşit olabilir ama sunumları güzel, tatları çok lezzetliydi. (Soğuk içecek tatları konusunda aynı fikirde değilim çünkü daha iyi seçim yapılabilirdi. )
Ama bu otelde asıl gözlemeci teyze bir harikaydı.......
Onun açmış olduğu gözlemeleri ve güler yüzlülüğü için seneye yine aynı otele gidebilirim. Ucuz fiyata güzel tatil geçirmek isteyenlere kesinlikle bu oteli tavsiye ediyorum. Güzel bir tatildi. Teşekkürler.


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Hotel Sun Club Side Side

Şikayet Et