Ana Sayfa İletişim

Assos Park Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Assos Park Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Assos Park Hotel Konum: , Asos, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 7/ 10 Fena Değil

rezalet
Kesinlikle gitmeyin. Burada olan biteni uzun uzun yazmayacağım rezillik. Bu sayfayı bulup , üşenmeyip yazdığıma göre ciddi sıkıntı. Sadece başlık yazacağım ; daracık oda , pis , havludan sabuna herşey eksik, bardak yok, kettle yok, yemekler berbat ve ekşimiş, personel facia , otel müdürü hiç öyle müdür görmedik , launbali , kendi kafasında , acaba dediklerimi anlıyor mu diye kalakalırsınız ... Yemekler çok kötü ama sanki bulunmaz nimet gibi dirhem dirhem veriliyor. Ya ne yazsam az.. Biz ilk gece terk ettik başka otele geçtik, hiç uzatmaya gerek yoktu...Durum ortadaydı... Denemesi bedava olmadığı için yazdım, gerisi size kalmış...


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumKötü
Yemek çeşitliligi az doyurucu degil ayrıca büfede biten yemekleri yenilemiyorlar erken giden en cok yemegi yiyiyor. Zaten ıkı ogun yemek yiyorsunuz birde ac kalkıyorsunuz hiç begenmedim


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumGeçen sene konaklayip memnun kalınca bu sene de gelmek istedik. Oteli arayıp gelmek istediğimizi rezervSyon yaptırmak istediğimizi söyledik. Bize ısrarla rezervasyona gerek olmadığı söylenildiği bizde buna güvenerek yola çıktık otele geldiğimizde yer olmadığını söylediler ve fiyatida soylenilenden daha fazla istediler.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumkaza geçirdim gidemedim ama ücreti aldılar
Rezervasyon tarihimden bir önceki gün bir kaza geçirdim elime birkaç dikiş atıldı. Oteli arayarak erteleme (iptal değil!) yapmak istedim ve rapor sunabileceğimi ilettim. Resepsiyon görevlileri erteleme için olumlu yaklaştılar ancak otel müdürüne sormaları gerektiğini söylediler.

Görüşme sonucunda tarafıma iletilen yanıt rezervasyon yaptırdığınız tarihte odanız tutulursa yani bir başka deyişle otel dolu olursa erteleriz yoksa ücreti yansıtırız. Ve geçirdiğim kaza sebebiyle konaklama yapmadan ücret kredi kartıma yansıtıldı.

Prensip konusu yapılmaması gereken istisnai bir durumdur bu. Ve iptal etmek değil ertelemek istedim.

Müşteri memnuniyeti, insanlık, ahlak, etik... ... .


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumGüzel
Çalışan elemanların güzelliği kahvaltıdaki eksikleri unuttudu.çok teşekkürler.tekrar gelebileceğim vede önerebileceğim bir yerrr


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumOtel ile 23.06.2014 tarihinde görüşüp, bayram sonrası yoğun bir dönem için oda ön rezervasyonu yaptırdım. Yetkili ile yaptığım görüşmede 01.07.2014 tarihinde ödeme yapıp kesin rezervasyona çevireceğim konusunda mutabık kaldık. Ancak 27.06.2014 tarihinde cep telefonuma "Rezervasyonunuz iptal edilmiş, lütfen ödeme yapmayın" mesajı geldi. Geçen sürede bölgedeki diğer oteller de dolduğundan ve oda fiyatları yükseldiğinden planımız bozuldu. Konu ile ilgili oteli aradığımızda ise Otel müdürü ise hergün yüzlerce telefon aldıklarını ve bu şekilde alınan rezervasyonların bir geçerliliği olmadığını gayet ciddiyetsiz bir şekilde belirtti.
%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumÇok berbat yemekler kokuşmuş etle yapılıyor müşteri ye davranışları garip ve iğrenç kimseye tavsiye etmem.
Ailecek gittik fakat pişmanlıkla 1 gün sonra geri döndük yemekleri iğrençti...19. ağustosta giriş yaptık 20 ağustosta kaçar gibi çıktık akşam 6 da


%33 %11 %56
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumÇok berbat yemekler kokuşmuş etle yapılıyor müşteri ye davranışları garip ve iğrenç kimseye tavsiye etmem.
Ailecek gittik fakat pişmanlıkla 1 gün sonra geri döndük yemekleri iğrençti...


%14 %0 %86
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Assos Park Hotel Asos

Kadırga Koyu Berhamkale, Assos, Turkey

Şikayet Et