Ana Sayfa İletişim

Hotel Niles Istanbul Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Hotel Niles Istanbul hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Hotel Niles Istanbul Konum: , İstanbul, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

Kesinlikle tavsiye etmiyorum.
Konumu için tercih ettiğim bir hoteldi ama hotel genel olarak eski ve bakımsızdı. Odalar aynı şekilde bakımsız ve temiz değildi. Erkek reception görevlisi çok kabaydı. Banyosunu kullanmadım ve kahvaltıya kalmadan sabah erkenden hotelden ayrıldım. Bir an önce çıkmak istedim. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.  Sayfa: 1  

Hotel Niles Istanbul İstanbul

Description: 29 rooms

#10 hotel in Istanbul for singles, #16 for families.

Ordu Caddesi Dibekli Cami Sokak No:19
Beyazit
Istanbul 34400
Turkey

Şikayet Et