Ana Sayfa İletişim

Izmir Princess Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Izmir Princess Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Izmir Princess Hotel Konum: , İzmir, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 0/ 10 (Kötü)

BERBAT
OTEL 5 YILDIZI KESİNLİKLE HAKETMİYOR. ODALAR ÇOK ESKİ,LAVOBO GİDERLERİNDEN SU GİTMİYOR,KOLTUKTA KOCAMAN AYAK IZI VE TEMİZLENMEMIŞ. HERŞEY DAHİL FAKAT YENECEK BİŞEY YOK. 3.SINIF PANSİYON GİBİ ODALARI.ALDIKLARI PARAYI KESİNLİKLE HAKETMİYORLAR.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Izmir Princess Hotel İzmir

llica Mah Zeytin Sok no 112
Izmir 35330
Turkey

Description: 272 rooms

Şikayet Et