Ana Sayfa İletişim

Maxima Paradise Resort Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Maxima Paradise Resort hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Maxima Paradise Resort Konum: , İzmir, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 3/ 10 (Kötü)

Şimdiye kadar yazılmış tüm yorumlar kesinlikle çok çok doğru.Yazılan her şey abartısız yazılmış. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.Paranızla dövülüp rezil olmayın.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat rezalet
Asla hiç kimseye tavsiye etmiyorum.Mekan olarak güzel aslında ama işletme çalısanlar yemek temizlik ve ilgi yok.Sadece güvenlik şefi dinlefi bizi ama o da ne yapabilir.Ama çalışan sayısı yetersiz ve olanlar da çoğu küstah.Beğenmiyorsanız gidin başka hotele diye bile söylediler.Şansımız olsa veya öyle bir olanak sağlasalardı paramı alıp başka hotelde tatil yapmak isterdim


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezalettttt
Öncelikle sözüm Turizm bakanlığına bu otele 5 yıldızı nasıl verdiniz, hadi verdiniz gözünüzü boyadılar sonrasında hiçmi kontrol edilmiyor.2 yıldız bile fazla... hangi 5 yıldızlı otelde plaj havluları 4. Günde değişir bu ne saçmalık havuzlara klor atmakla temizlenmez 4. Günüm havuzların içi rezalet bardak- peçete vs kumu geçtim bile hijyen zaten felaket tuvaletleri anlstmaya gerek görüyorsunuz mikemmel😡 oteli asla ve asla saatlikde olsa önermem bizler paramızla rezil olduk sizler olmayın. Yemekhanenin aş evinden farkı yok


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumiğrenç ötesi
Bu kadar kötü bu kadariğrenç bu kadar çirkin bir otel görmedim bir daha asla gitmem kimseyede tavsiye etmen güzel olan hiç birseyi ve hiçbir yeri yokkimse gitmesin asla ve asla tavsiye etmem


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
Uzun zamandir tatil yaptigim en kötü otel. Az sayida personelle çok iş yapmaya calişan hijyenin kalitenin odalarin berbat olduğu bu otele vereceğiniz her kuruşa yazik. Kim 5 yildiz verdi bilmiyorum ama 3 yildiz bile fazal...


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumMerhaba Öncelikle diğer yorumların tamamına katılıyorum.Havlular 3 günde 1 kez değişiyor,yaz sıcağında.
Bu yıl 3.kez anlaşmalı oteliniz Maxima Paradise otel; 19-25 ağustos arasında konakladık. Bu yıl odaların temizliği, personelin iletişimsizliği ve yemekler, rezaletti. Hangi personel ile konuştuysak tüm eksiklerin sebebinin yönetimin bakış açısı olduğunu ifade etti. Oteli çocuk konseptli olarak sunup, çocuklar için ana yemeğin makarna ve pirinç pilavından öteye gitmemesi profosyonellikten uzak bir yaklaşım. Otelde 0.5L su maalesef kaldırılmış, yerine hazır içecek bölümüne su eklenerek, karton/plastik bardaklar ile içilmesi öngörülmüş, su alanındaki hijyen hiç yok. Otelden ayrılacağımız günkü yönetim toplantısından önce konuştuğumuz yönetici ve personellerin "haftaya bayram, ve yönetim bize herşeyi kusursuz yapın yemekler için alışverişe izin verecekler" cümlesini duymak, üzücü idi. Ve maalesef 1 yıl daha yönetiminin bu şekilde olacağı bilgisi.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBERBAT BİLE AZ KALIR
Tatilden geleli bir hafta oldu bulduğum her yere otelin ne kadar kötü olduğunu yazıyorum ki kimse gitmesin. Ben yorumları okuduğumda bu kadar kötü olamaz dedim birde herkesin tatil anlayışı farklı olur diye gittim gitmez olaydım inananı çok çok kötü bir otel değil 5 yıldız ben 1 yıldız bile vermem. Yemekleri bu kadar kötü odaları pis personel ilgilenme sıfır ben böyle bir otel görmedim.Gerçekten sakın aldanmayın çok çok pişman olursunuz sabah kahvaltı birkere çok basit 9 kahvaltı kalmıyor gibi öğlen zaten aynı yemekler akşam diyorsun iyi çıkar inanın akşam aç kalkarsınız bir tane ana yemek var oda ya balık yada donmuş köfte ve pişmemiş personel çok az kimse sizinle ilgilenmiyor odalar pis odaya girdik ne sabun ne havlu var çıkmamıza 1 gün kala getirdiler havlular desen pis birde plaj havlusu 3 günde bir değişiyormuş saçmalığa bakın hamama gidiyon sıcak su yok.bunlar daha basit BENDEN SÖYLEMESİ BENİM YAPTIĞIM HATAYA DÜŞMEYİN İNANIN ÇOK ÇOK KÖTÜ BİR OTEL PİŞMAN OLURSUNUZ.


%50 %50 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezalet
Merhabalar ben pazartesi ötele giriş yaptım ilk gün 3 yetişkin parası vermem rağmen yatak eklen Memiş.Yemekler ve servis elemanları kesinlikle hijyen değil tamamen umaysızlar. Çalışan havuz personelleri ilgisiz hatta kabalar. Kaydıraklar için geldiğim bu hotelde 5 gün geldiğim tatilde ikinci günü hiç açılmayacakmış birde 5 yıldızlıymış yalan inanmayın. Havuzlar temizlenmemekte hatta ben aldım siz almayın ben şuna oteldeyim isteyen araya bilir video atabilirim.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Maxima Paradise Resort İzmir

Şikayet Et