Ana Sayfa İletişim

Kocaman Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Kocaman Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Kocaman Hotel Konum: , İzmir, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 9/ 10 (Mükemmel)

!!!MÜKEMMEL!!!
!!!MÜKEMMEL!!!
20,21,22,23 Nisan arasında ailemle birlikte 2 ayrı odada konakladık. Çalışanlar güler yüzlü, sevecen. Otel temiz, bakımlı. Odalar güzel, temiz ve ferah. Ulaşım kolay. Otel oda+kahvaltı şeklinde idi. Kahvaltı temiz, bol çeşitli, taze, leziz ve güzeldi. İsterseniz akşam yemeği var. 15 TL'ye menü şeklinde, gayet güzel, leziz ve ekonomik. Bu fiyata göre mükemmel bir otel.
!!!BU BÖLGEDE KALACAKLARA KESİNLİKLE ÖNERİRİM!!!


%89 %11 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Kocaman Hotel İzmir

Gaziler Cad. 1195 Sk. No:2
Yenisehir
Izmir 35120
Turkey

Description: 77 rooms

Şikayet Et