Ana Sayfa İletişim

Splendid Palas Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Splendid Palas Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Splendid Palas Hotel Konum: , Büyükada, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 5/ 10 Fena Değil

mükemmeldi.
arkadaşlar splendid hotel i tavsiye ederim.insana rahatsızlık verecek hiçbir durum söz konusu deyil.bence yorumlara bakmayın,gidin ve kendiniz görün.


%44 %11 %44
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumfena diil
Otel personeli cok cana yakın ve ilgiliydi Ozellikle bir onceki gun kaldıgımız otele gore cok profosyeneldi ama odaların sigara içilmez yapılması , carsaf ve battabiyelerin artık degişmesi gerekiyor.
Otel 100 yıllık ama carsaf ve battabniyelerinde 100 yıllık olması gereksiz dıye dusunuyorum.
Alt kattaki havuzun etrafında oynayarak sevinc cıglıkları atan oglumu hem ust kattan temizlik gorevlisi hem de resepsiyon yetkisi aynı anda uyardılar , bana bu durum cok tuhaf geldi Ama garsonlar ve oda servisi elemanları harikaydı !


%75 %0 %25
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezalet
23 nisan tatili için gittiğim bu otelde tam bir eziyet çektirdiler bize. 2 oda ayırttım . Odalardan 1 tanesine bebek yatağı rica ettik peki dediler. Odalar teslim edilip yukarı çıktığımızda oyuncak barbie evlerindeki tuvalet gibi bir tuvalet (uçaklarda bulunan tuvalet bile daha büyük), bebek yatağı yok zaten odaya bebek yatağı konacak yer yok normal çift kişilik yatak bile emanet duruyor. Yatak çarşafları kullanılmaktan yıpranmış lekeler artık öyle bir işlemişki ne kadar yıkarsanız yıkayın çıkmıyor mallesef. Oda ve otel hijyen bakımından çok kötü. yorganlar kokuyor. Kısacası otel tam bir fiyasko. Bu arada web sayfasındaki resimlere aldanmayın onlar ilk açıldığı sene çekilmiş gittiğinizde resimlerdeki ortamın %10 u bile yok.


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumben uzun zamandır her fırsatını buldamda gıdıyorum bu otele oyuzden tarih falan yazmıyorum ama ınanınkı yorumlarınızı oludum uzuldum o rası harbı bır yer tamam eskı otel ama dedınız kadar kötu dil kafa dinlemeye birebir insanın ruhunu dinlendıren bır yer çalışanları mukemmel ınsanlar adam gibi insanlar her yonuyle
bu arada adaya ilk gittimde internetten adadakı otellere baktım en ıyısı bır başka otel gıbı görunuyordu adaya gırdım de ordakı ınsanlara sordum herkes bana o otelı soyledırler adanın gırışınde ısme gerek yok herkes bılıyor zaten
neyse otele gırdık kayıtları yaptırdık odaya çıktım aman çıkmaz olaydım sözde boş oda ama çarşaflar leş camlar leş manzaralı oda sozde ne manzara komşusunun çatısına bakıyor ınanınkı 30 dak duramadık orda ordan çıkıp doğru splandıd otele iyikide gitmişim ömrümün en guzel anlarını orda tatdım ben
oyuzden dedım gıbı boşuna kötulemeyın eskıdır bakımsızdır ama kafa dınlemeye bıre bırdır aylardır gıdemıyorum fırsatını bulsam hemen şımdı gıdıcem :)))%92 %0 %8
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumarkadaşın yaptığı yoruma birebir katılıyorum,ama güzel bi tarafı var,HAVUZ'u ayrıca havuz kısmı büyükçede soyunma kabınleri,havuz barı güzeldi


%83 %0 %17
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBen bu otele 19 Mayıs Tatili esnasında gittim. Giderken buradaki yorumlara bakarak kafamda 1900'lerden kalma hoş bir bina canlanmıştı. Eski, Yaşanmış Antik.Fakat gittiğimde büyük ölçüde hayal kırıklığına uğradım. Otel oldukça bakımsızdı. Şöyleki Piyanosunun kapağının kenarı kırılmış üzerine konulmuş öyle duruyordu. Odalar zaten harap halde perde yerinden çıkmış sallanıyor.Koltuklarda sigara yanıkları.Tuvalet deseniz sonradan eklenmş ama en ucuz ve en kötü malzeme ile pastikten yapılma. En güzel yeri asansörü o bile yeterince güvenli değil metal ızgara geçirilmiş, küçük bir çocuğunuz varsa dikkat edin parmağını merak edip araya sokabilir. Bir hafta önce kalan misafirin yorumu alınmamış bile. Balkonların boyası çıkmış.Bahçe keza öyle. Açıkçası gitmeyi düşünüyorsanız bir daha düşünmenizi tavsiye ederim çünkü verdiğiniz paranın karşılığı kesinlikle değil, beni en çok üzen böyle bir yere sahip olup ona hiç bakmamak. İnsan birazda kazandığını ekmek yediği yere harcamalı. Bir yabancının elinde olsa cennete dönüşecek bir yer. insan kendine sormadan edemiyor biz niye yapmayalım? Neden kısa vadeli karlara tamah ediyoruz bir işletmeci gibi düşünemiyoruz?


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumKışın Kapalı


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumsüperdii :))
Büyükada'ya ve splendid otel'e ilk defa gittim ama iyikide gitmişim hayatımın en güzel ve muhteşem iki gününü sevdiğim insanla orada geçirdim,döndüğümüzde çok üzüldüm.büyüleyici bir havası var.insan aşkı orda doyasıya ve ilk günkü gibi büyük yaşıyor.Seneye yine gideceğimiz yer orası olacak.inş. tekrar gittiğimizde daha çok kalma imkanımız olur..Herkese tavsiyem.hem çok güzel hemde dinlendirici..


%67 %33 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum<< Önceki Şikayetler   Sayfa: 2   Sonraki Şikayetler (Sayfa:3) >>
Şikayet Et