Ana Sayfa İletişim

Swissotel The Bosphorus Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Swissotel The Bosphorus hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Swissotel The Bosphorus Konum: , İstanbul, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 3/ 10 (Kötü)

Rezalet
I have been to pırevital spa many times before. Yesrerday I went to hottel to use the pool. My experience was not pleasurus. First whennI arrived, my towels were set but they were smelling so ugly. Later, I have ordered some food for the lunch but my purse was locked in the locker room and I had no access dur to the distance of where I sat to locker room. It is very sad that the waiter bugged my relaxing time around 2 times to ask me for to pay the check. However, I have explained him that my purse was locked and I would be more than glad to ağy when leaving. Third, the pool was not sufficiently clorated that I caught some disease. My stomach is aching so very much right now as a result. Fourth but not the last, when leaving there were no soaps to take a brisk shower. To sum up all, my advice is that spend you money wisely. Not every shining is gold. Spend your money on another place and dont be fooled by the luxirious "look"... because it is not at all.


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumIsrarlı Satıcı karşısında pes ederek swiss otelin clup cart ını aldım kullanmak istediğim zaman istanbulda yaşama rağmen beni izmire yönlendirdiler bende 2 gün değişiklik olur farketmez diyerek izmiri aradım ordan aldığım cevap biz böyle bir anlaşmayı yerine getirmiyoruz birde Ankara'yı deneyin demek oldu, .Benim yurt dışından misafirlerim geliyor yemek için misafirleri alır Ankara götürür sonra İstanbul'a dönerim diye yanıtladım, işin acı tarafı her türlü yetkiliye şikayetimi iletmeme rağmen hiç bir sonuç alamadım VE FARKLI ISIMLERLE ULAŞTIĞIM ZAMAN BU KARTIN SATIŞI DEVAM EDIYOR VE YETKILILERIN DURUMDAN HABERI VAR NE YAPABILIRIM BILMIYORUM . Çözüm üreten varsa bu sayfada paylaşmasını ve ya daha çok şikayetçi varsa bir araya gelerek dolandırıcılıktan dava etmemizi öneriyorum


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumUçuk fiyatlama ve kötü müşteri hizmetleri
Swissotel İstanbul'da iki gece olan konaklamamı iki gece daha uzatmak istedim. Booking.com'dan iki gece için iyi bir fiyat buldum. Tabii doğal olarak doğrudan otelden eski ve de halen müşterisi olarak doğrudan rezervasyonu tercih ettim. Dünyada kaldığım her kaliteli otelde olduğu gibi doğrudan otel ile yapılan rezervasyonlarda "en düşük fiyat garantisi" politikası uygulamasını bekliyordum Swissotel'den. Yetkili kişi olarak görüştüğüm Ö.Uzdilek booking.com 'a göre iki katından daha fazla bir fiyat verdi. Booking.com'dan aldığım fiyatı paylaştığımda ise "o zaman oradan yapın rezervasyonunuzu, uyguladığımız bir çok satış stratejisi var, size verebileceğim fiyat bu" yanıtını aldım. Bu tutum ve yanıtı Swissotel kalitesi ile ve çağdaş turizm işletmeciliği anlayışı ile bağdaştıramıyorum.


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumClub cart satan arkadaşlara ulaşamıyorum müşteri şikayetleride hep bu yönde sanırım bu şikayetleride kimse okumuyor.Kartlarım hala gelmedi satış sonrası hizmet tam bir rezalet
%67 %0 %33
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumharika
Swissotelde 2011 haziranında 3 gün konakladım Görevliler çok kibar ve işini iyi yapıyor ,çok keyifli bir konaklama yaşadım . bugüne kadar işim dolayısıyla yurtiçi ve yurtdışı birçok seyahatim oldu ancak Swissotel istanbulun manzarası gördüklerim içinde en iyisi .Boğaz manzarası yanında muhteşem ve çok bakımlı bir bahçesi var, işlerimden arta kalan tüm zamanımı bu bahçede geçirdim diyebilirim. Bahçede küçük bir orman ve ahşap merdivenli yürüme yolları var siz yürürken kuş seslerinden istanbulun gürültüsünü unutuyorsunuz. Birde botanik bahçesi gibi çok farklı bitkileri birarada görmeniz mümkün. Cafeswiste kahvaltı muhteşem hizmet süper. Yalnız Gaja restoran biraz pahalı. Otel hizmetierinin iyi oduğu onlarca otel bulunabilir ancak Istanbulun göbeğinde ormanı olan böyesi güzel bir bahçe ve boğaz manzarası bir arada sanırım Swissoteli eşsiz yapan bu.


%14 %0 %86
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumSwiss Otel'e yakışmayacak ilgisizlik,duyarsızlık...
Geçen yıl Swiss Otel satış elemanları eşimi cep telefonundan defalarca arayarak üyelik kartı satmışlardı. Defalarca derken onlarca telefon görüşmesini kastediyorum cidden onlarca. Neyse yıl içinde pek müsait bir zaman yakalayamadık. Şimdi şartlar oluştu, üyeliğimizin bitmesine de 1 aydan kısa bir zaman kaldı ama herhangi bir Swiss Otel personeline ulaşıp da rezervasyon yaptıramıyoruz. Satışı gerçekleştirene kadar "defalarca" arayan o personel olmadığı gibi 07/07/2010 akşamı ulaştığımız bir görevliye üyelik kartımızla rezervasyon yaptırmak istediğimizde bizi, ertesi gün görevli arkadaşına arattıracağını söyledi. O görevli arkadaş bizi perşembe gün boyu aramayınca akşam saatlerinde biz Swiss Oteli aradık ancak hafta sonu bir konferans olduğunu ve otelde yer olmadığını söyledi.

Swiss Oteli üyelik kartını satıp parayı hesabına geçirene kadar olan ısrarlı tutumunu, müşteri memnunuiyetinde de gösteremediği için kınıyorum. O üyelik parası ödendiği için süresi dolmadan gidip kullanacağım (umarım konferans ! o zamana dek biterse) ama bir daha asla herhangi bir Swiss Otel hizmetini satın alacağımı zannetmiyorum.


%83 %0 %17
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumDaha önceden 2 sefer swissotelde clubhotel kartı satın aldığımdan olacak, cepten clubotel satışçısı birkız tabir yerindeyse sülük gibi yapışarak aynı kelimeleri 100 kere tekrar ederek canımdan bezdirdi. Motor gibi hiç susmadan konuşmama imkan bile vermedi, bu sefer almayacağımı anladığında ise çok terbiyesiz bir hal almaya başladı. Swiss oteli böyle elemanları müşterilerinin üzerine saldığı için kınıyorum.


%64 %7 %29
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBen Swissotel istanbulun güvenlik görevlilerinden çok memlun kaldım. Karşılaştığım her güvenlik görevlisi çok saygılı hatta 2 tane yabancı dil bilenleri vardı. Sadece bazı müdürleri çok yaşlı biraz değişmesi gerekiyor artık. Saygılarımla herkese swissoteli tavsiye ederim


%46 %8 %46
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Swissotel The Bosphorus İstanbul

Swissôtel The Bosphorus, Istanbul is located in the centre of Istanbul on the European banks of the Bosphorus within a delightful park setting.

The hotel's spacious gardens were previously the gardens of the Dolmabahce Palace, the last residence of the Ottoman Sultans. Situated on a wooded hilltop, the hotel commands panoramic views of the Bosphorus, the Asian coast and the old city of Istanbul.

The majority of the hotel guest rooms offer spectacular views of the Bosphorus. The hotel's 600 guest rooms and suites feature a wide range of luxurious amenities, from the comfort of a Standard room to the elegance of a Presidential Suite.

Within easy walking distance of many Istanbul attractions, the hotel is just 15 minutes from the main shopping district.


Şikayet Et