Ana Sayfa İletişim

Seferoğlu Motel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Seferoğlu Motel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Seferoğlu Motel Konum: , Büyükada, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

bence de hiç temiz değil elemanları bile pis otel nasıl temiz olsun gittiğimizde bir havlu getiremediler bide ize diğer elemanı şikayet ediyordu kesinlikle gitmem


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumSeferoğlu oteli hiç tavsiye etmiyorum, odalar çok pis. Yabancı personel kendi aralarında sürekli münakaşa ediyor ve bu da diğer odalardan duyuluyor. Otelde yaklaşık 5 gün kaldık. Kahvaltı da çok kötüydü. O yaz Büyükada'da bir yerde daha kaldık ve oradan da memnun kalmadık. Ada olduğu için fiyatlar çok yüksek ve kalite çok düşük. O yüzden adalar konaklamak için uygun bir yer değil.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumturizmin yüz karaları
Seferoğlu motel adada anadolu kulübünden sonra bulunuyor.Çok büyük bir arazi üzerine kurulu olan otelin üyelik sistemi de var.Ne var ki binaları ha yıkıldı ha yıkılacak kadar eski.Sahibi amerikadaymış ve ilgilendiğini hiç sanmıyorum.Otel havuzu olması nedeniyle adadaki diğer otellerden ayrılıyor.Motel odaları denize yakın ve göreceli daha iyi ama apart odaların olduğu binalar çok eski.
Neyse ben konuya döneyim.Mayıs ayında kaldığımızda sezon daha açılmamıştı.Ama moteli işleten insanlar iyiydi.Bilhassa Mesut Bey gayet nazik bir beydi.Ama hazirandan itibaren otelin eskiliğine bir de bakımsızlık ve özensizlik eklendi.Bütün iyi çalışanları tasfiye edilerek despot bir kadın yönetici getirildi.Apart odaların son zamanları duvarları sinek ölüleriyle doluydu.Temizlik ve ilaçlama yapılmadığı için gece 4lerde kalkıp abartmıyorum yüzlerce sinek peşinde duvardan duvara koşturduk.Kırık camlar,eski kapılar,çağ ötesi banyolar feciydi.Gecelik 100 lira aldıkları apart odalarda eşşek bağlasan durmaz.Motel odaları ise 150 lira ve yine bu parayı temizlik yönüyle hak etmiyor.Havuz bilhassa temmuz ve ağustos aylarında inanılmaz pisti.Hiç temizlik yok ve pislikler yüzeyde dolaşıyordu.Havuza giriş 20 milyon olduğu için İstanbul'dan gelen herkes buraya girebiliyor.İstanbul'daki kültür farklılıklarını düşünürseniz yanyana güneşlenmek istemeyeceğiniz,havuza girmek istemeyeceğiniz bir sürü insan mevcut.Zaten bu yüzden havuz temiz değil.
Son kere gittiğimizde ağustos ayında temizlikçi 2 karı koca gözümüz önünde işi bıraktı,yüzlerce odayı iki kişi nasıl temizleyebiliriz diye.Sonra yöneticiden özür dilediler.Çünkü fakir ve göçmen iki kişiydiler,paraya ihtiyaçları vardı.Düşük kültür düzeyindeki yönetici bunları kovup odaları temizlemeye başladı.Gözlerimizi inanamadık.
Büyükada'daki oteller türk turizmine yakışmıyorlar ve yerli turizmi baltalıyorlar.Gecelik 120-150 lira alıp hiçbir hizmet vermedikleri gibi tesisleri de yüz karası,tesislerin her yerinden pislik akıyor.
Ada seven bir insan olarak içim kan ağlıyor.Giden bir daha gelmese de olur düşüncesindeki işletmeler Türkiye'ye yakışmıyor.Kim buna dur diyecek bilemiyorum.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Seferoğlu Motel Büyükada

Şikayet Et