Ana Sayfa İletişim

Bohemia Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Bohemia Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Bohemia Hotel Konum: , Alanya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 5/ 10 Fena Değil

"Çok Kötü" başlıklı yazı hakkında;
Bohemia Hotel Yönetimi olarak, Hotelimiz hakkında olumlu veya olumsuz olarak düşüncelerini yazan herkeze teşekkür ederiz.
Muhakkak ki hiçbir işletme 4, 4 lük değildir. Kusurlar ve hatalar olacaktır. Bu kusur ve hataları da siz misafirlerimizin bize şikayetlerini ilettiği veya misafirlerimizin seyahat ettiği acentalara şikayetlerini ilettiği taktirde çözüme ulaştırabiliriz. Müşterilerimizin bize ulaştırdığı tüm şikayetlerini, dileklerini ve siz misafirlerimizin rahatlığı açısından çözüm üretmek ve elimizden gelenin fazlasını yapmak bizim görevimiz.

Ancak "Çok Kötü" başlıklı yapılan şikayet bizde şüphe uyandırmış ve yönetimimiz tarafından incelenmeye alınmıştır. Yaptığımız inceleme sonucu şöyledir ki; " Bu şikayet çok net bir şekilde bir türk tarafından yazılmıştır. Rus bir müşterimizin bu kadar net bir türkçe kullanma olasılığı yoktur ve öyle bir müşterimizde olmamıştır. Ayrıca kişinin Acenta ve Operatör olarak belirttiği firma "Pegas" Hotelimize rus müşteri getirmekle beraber, Hotelimizin %90 oranındaki odası sadece Pegas tur operatörünün müşterisi olup, bu acentanın bir rehberi ve gözetmeni hotelimizde bulunmaktadır . En ufak bir şikayet veya olumsuzluk oluşması halinde tarafımıza ihtar çekilmektedir. aynı olumsuzluk ve şikayetlerin devamı sonucunda acenta tarafsız olarak hotelimizle ilişiğini kesebilmektedir. Bunun neticesinde; Hotelimizde herhangibir şikayet,olumsuzluk müşterilerimiz ve çalıştığımız acentalar tarafından bize ulaşmamış olup, aksine işletmemiz hem müşterilerimizden hem de acentalarımızdan memnuniyet ve taktir almaktadır."

Hotelimiz de konaklamak isteyen ve dışarıdan gelip otelimizi görmek isteyen yerli ve yabancı turistlerimize açık olup, otelimizi ziyaret ederek nasıl bir işletme anlayışımız ve hotelimizin durumu hakkında bilgi almaktadırlar. Hotelimiz bu tarz yazılan olumsuzluklardan dolayı rahatsızlık duymaktatır. Hotel yönetimi olarak bizde diyoruz ki, Aksini düşünen tüm yerli ve yabancı misafirlerimizin, hotelimizi ziyaret ederek Kendi gözleriyle tespitlerini yapmalarını arzu ediyoruz.

Saygılarımızla
Bohemia Hotel Yönetimi
cok kotu
kımseye bu otelelı tavsıye etmem.iğrenc otesı bı yer herseyı cok kotu artık bıdaha gıtmem alllah gıdenlere akıl versın zaten pısman olacaklarına emınımhesaplı ve kaliteli
Sadece tavsiye üzerine gelmeme ve baştan tedirgin olmama rağmen umduğumdan fazlasını bulmaktan oldukça memnunum. Çocukar ve gençler için yeterli aktivite bulunmasına, müşterilere yetecek büyüklükte havuzu olmasına ek olarak denize 50 mt yakınlıkta olması da cezbedici.
Herkese teşekkürler.Beklentilerimizin ve bulduklarımızın tamamıyla örtüştüğü bir tatil
1 haftalık geçen tatil verilen hizmete göre gayet bütçeye uygundu. Çalışanların güleryüzlülüğü ve yardımseverliği bizi oldukça memnun etti. İsteklerimizi yerine getirmelerindeki çabalarından dolayı herkese sonsuz teşekkür ederim."SAYGISIZLIK" başlıklı konu hakkında;
Gonca Tur ile Otelimize gelen misafirimiz;

Otelimizde bulunan misafirlerimize ( Türk, Rus, Alman ve İngiliz) saygı ve terbiye vermek haddimize değildir. Ancak otelimiz içerisinde müşterilerin birbirlerine ağır ithamlarda bulunacak duruma gelmelerini ve Otel yönetimine rahatsızlık sebebi bildirildiği taktirde, muhakkak ki otel yönetimi tarafından gereği yapılır. Ancak Otel yönetimimize böyle bir şikayet ulaşmamıştır.

Eminiz, biliyorsunuzdur ki, Yabancı uyruklu misafirler rahat kişilerdir. Bizim gelenek ve göreneklerimize göre ters ve yanlış olan, onlar için doğru olabilmekte, onların gelenek ve göreneklerine göre ise ters ve yanlış olan bizim için doğru olabilmektedir. Bu çerçeveden bakıldığında hak vereceğiniz ümit ederiz. Unutmayınız ki birgün sizde yabancı bir ülkede tatil yapabilirsiniz ve o gittiğiniz ülkenin insanlarının size nasıl bir yaklaşımla bakacağını unutmayın.

Otelimiz herşey dahil sistem olmakla birlikte her misafir gün içinde yiyecek ve içeçek ihtiyacını kendi karşılamaktadır. Hizmet olarak siz Türk misafirlere az, Rus misafirlere daha çok hizmet yapılma ihtimali olmamaktadır. Herşey dahil sisteminde yemek saatleri, ücretsiz içecek saatleri standart olup her misafir için aynı standart söz konusudur. Bu sistemin dışına çıkılmamaktadır. bu konuda bir rahatsızlık ve eksiklik var ise, yinede Otel yönetimimize bildirilmemesi bizi üzmüştür.

İyi tatiller dileriz.Eski İşletme adına, Biz Özür dileriz....
Bohemia Hotel 2008 Ocak ayı'ndan itibaren Me-İs Demircioğlu Ldt.Şti. tarafından işletmeye başlanmıştır. Şirketimiz ilk olarak önceki yıllardan akseden olumsuzlukların üzerine giderek, personelin ve yönetimin tamamını değiştirmiş, Hotel'in tamamını tadilata almıştır. Bohemia Hotel yeni yüzü ile müşterilerine yeni çehresiyle,kaliteli ve güleryüzlü hizmet vermeye 2008 yaz sezonu ile başlamıştır.

2008 yılından önce müşterilerine sıkıntı ve üzüntü veren eski işletme adına, biz Me-İs Demircioğlu Ltd. Şti olarak özür dileriz.
Saygılarımızla

Bohemia Hotel
Me-İs Demircioğlu Ltd.Şti
Yönetimi

berbat
ruslara gösterilen ilgi ve alaka asla türklere gösterilmiyor adamların umrunda bile değildik ayrıca yemekleri çok kötü denize çok uzak ve hiç bir animasyon yok ve herşeyden önemlisi kat personelleri odamızda bıraktığımız t-shirtlere göz dikecek kadar saygısız bu otele gitmek isteyen varsa değer verdiği özellikle giysilerini götürmesinler yoksa onlarda benim gibi madur olurlar kısacası parasıyla rezil olmak istemeyenler bu hoteli tercih etmesin özellikle türkseniz çünkü kendi ülkenizde 2. sınıf insan muamesi görüyorsunuz lütfen bu yazdıklarımı dikkate alın biz yandık siz yanmayınEn kötü 3 Yıldızlı Otel
Ruslar tarafından en kötü 3 yıldızlı otellerden biri seçildi. Genel olarak bulaşıkların iyi yıkanmamasından, hiç meyve verilmemesinden şikayet ediliyor.

www.turist.ru tarafından yapılmış anket sonucuna göredir.<< Önceki Şikayetler   Sayfa: 2  
Şikayet Et