Ana Sayfa İletişim

AEGEAN PARK HOTEL Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer AEGEAN PARK HOTEL hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

AEGEAN PARK HOTEL Konum: , Marmaris, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 5/ 10 Fena Değil

Berbat
Havuz başındaki bardak emre isimli barmen yabancı ve yerli ayrımı yapıyor. Yerli müşterilerle hiç ilgilenmiyor. Bir para üstü verecek tam 4 defa istedim. Barin yan tarafında oturmak yasak dedi rus turistler Barin içinde at kostümüyle. .


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumotel berbat olunca tatilde berbat oldu
Geldiğimiz gün sandalyelerin üzerinde saatlerce bekletildik Akşama doğru bizim israrlarımız sonucunda odalara yerleştirildik.duş Suları düzgün akmıyor ya çok soğuk Yada birden sıcak akıyor dikkat etmesek yanacağız şekilde,yemekler berbat şöyleki çok tuzlu,pişirilmemiş,yemekhanede hijyen yok yemeklerden kıl çıkıyor.yönetici müdürü saygısız kibarlık denen hiç birşeyi yok ,10 YAŞ Çocuklardan yatak ücreti alınıyor.temizlikciler odaları iyi temizlemiyor kirli çarşaflar seriliyor yataklara,televizyon tarihten kalma,herşeyiyle Aegean Park hotel berbat kimseye tavsiye etmem.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
otel leş gibi kokuyordu.. yemekler berbat.. dünden kalma ve diğer yemeklerle karışmış iğrenç bir görünüm var ki zaten kokudan birşey yiyemiyorsunuz.. otelde keneler vardı ve bizi çok korkuttu.. minibar olduğu belirtilmesine rağmen yoktu.. odaların çoğu iki kişilik bile değil çok küçük.. plastik bardaklarla içecek veriyorlar ve bardaklar leş gibi.. bir tane olumlu özelliği var havluların hergün değişiyor olması.. otele verilen para + dışarıda yenilen mecburi yemeklerle zaten 5 yıldızlı lüks bir otelde rahatlıkla konaklayabilirsiniz..


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHüsran
Aegean Hotel acilen tadilat yapılmalı yıl 2017. Herşey çok eskimiş ve derme çatma geçici tutturulmuş. Tüm eşyalar çok eski . Odadan çıkınca otomatik lamba yanmıyor, havuz kenarları çatlak patlak, çocuk havuzu korkulukları kırılmış kesme riski, kaydiraklar bozuk ve yarim saat açıyorlar şaka gibi, yemekler TEK kelime ile berbat ( ayıp yaw ayıp, yazık günah) insanlarla dalga geçiliyor burada ve kesinlikle denetlenemiyor bence, yorumlara bakıyorum 2010 dada aynı şikayetler varmış fakat hiçbirşey yapılmamış. Yemekler şöyle berbat:tek çeşit kotu yapilmis yemek 1.hazır kofteden sulubir yemek,2.tavuk ciğer 3.buzlu balık sulu 4.nugget tan yemek falan filan kısaca berbat . Hayal kırıklığı ve pişmanlık yaratıyor insanda. Ayıp bence hiç utanmadan gururlu ve yüksekten bakıyorlar insanlara.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Temizlik sıfır iğrenç bir otel. Yemekler berbat. Tuvalet banyo temizliği diye birşey zaten yok.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumrezalet
otel temizlik hiç yok .sitede tanıtılanla hiç alakası yok kandırmaca .yemek yerken yanımızda ölmüş böcekler duruyor .çalışanlarda hiç ilgi ve saygı yok .üç yıldızlı bir otel ama ben olsam iki yıldız bile vermezdim .apart olarak bile kullanılması bile yasaklanmalı. turizm bakanlığı nerede.üç kişilik diye verdiler ama üçüncü yatak koltuk çıktı .koltuğun oturulacak hali yokken orada çocuk yatırdık mecburen.ailenin gidebileceği bir otel hiç değil.bu oteli tavsiye eden tatil sitelerinden de şikâyetçi olmak lazım.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumorta şekerli
fiyat kalite kıyaslaması yapacak olursak otel kötü değildi. Plaj bir cadde arkadaydı. Yemeklerde kırmızı et pek verilmiyor o fiyatlara da verilse bile zaten içiniz rahat etmez. Tatil hayali olan gençler sıkıntı yaşayabilir çünkü oteldeki bir kaç turist bayanı da otelde çalışan ve rusça bilen barmen ve otelin hamam-masaj işletmecisi sahipleniyor. Akşam iş bitimi diskoya da gelip sizin tüm hareket alanınızı kısıtlıyorlar. Otelin bu şahıslara bir çözüm bulması lazım.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat ötesi
Otele gelirken beklentileriz fazla değildi ancak gel görki!
Bu kadarıda olmaz dersiniz.
Hijyen : "0"
Temizlik : "0"
Hizmet : "0"
Personel : "0"
Yenekler : "0"
Sosyal alanlar "0"
Coğrafi konum : "7" (merkeze yakın)
Size sadece konum yetiyorsa gidin, korkmayın yakın mesafede
Doktor ve klinik var.
Turizim il müdürlüğü ve Marmaris belediyesi zabıta
Ekipleri lütfen görevinizi yapın ve bu otele el atın.
Zira İnci Marmaris'e bu otel yakışmıyor


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

AEGEAN PARK HOTEL Marmaris

Şikayet Et