Ana Sayfa İletişim

Hotel Onderhan Beach Club - Önderhan Otel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Hotel Onderhan Beach Club - Önderhan Otel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Hotel Onderhan Beach Club - Önderhan Otel Konum: , Bodrum, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 7/ 10 Fena Değil

Berbat ötesi
Hayatımın en ama en rezalet oteliydi bir tek iyi olan bir şey olmaz mı hergün salata yemekten inanin aç kaldık 6 gün bikere kırmızı et yiyemezmi insan odalar berbat heraksam azarlayan ve sarhoş bir animated kız ahlak kuralları sıfır sakin ama sakın gitmeyin


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumİĞRENÇ
Tek kelime ile rezalet bir otel. Nereden başlasam bilemiyorum. Normalde anı tur ile 7 gece olarak anlaştığımız bu otel de sadece 1 gece kalıp kaçarcasına uzaklaştık. Benim bildiğim kadarı ile otellere giriş yapıldığında danışmadaki insanlar (ki buna resepsiyon müdürü ya da müdüresi dahil) misafirleri güler yüzle karşılar ve ilgili davranırlar. Nedense bu otelde 'Beni 5 dk dinleyin!' gibi söylemlerde bulunuldu. İşin ilginç yanı biz bu otele her şey dahil olarak geldik bir dahilliğini göremedik. Odalar rezalet, rutubet kokuyor. Odamızı değiştirmek istedik fakat bize söyledikleri şey 'Tuvaleti kullanmadıysanız olur.' Normalde benim bildiğim her şey dahil otellerde yerli yabancı her içecek türü ücretsiz olup kullanıma açıktırlar. Fakat burada yabancı içkiler ücretli olup, bize boncuk alabileceğimizi söylediler! Yemeklerden bahsedip tüm sayfayı doldurmak istemiyorum. Tek bir cümle daha söylemek istiyorum son olarak. SAKIN GELMEYİN !!!


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumGüzel
Garsonların bazıları sormadan önümüzden tabakları alıyor bazıları da ikide bir soruyor bos varmı diye daha yedigimizi gördüğü halde yemekler vasat geçen seneye göre genel olarak güzel ama garsonlar ıyi değil sınır bozucu deniz çok güzel temiz odalar her gün temizleniyor animasyon güzel


%33 %0 %67
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumVasat
Tatilimizin 4 günü için Anıtur acentasından tavsiye ile rezervasyon yaptırdık. Plajın otele yakın olması avantajlı.Plaj şemsiyeleri çok küçük olması sebebiylr hiçbir şekilde güneşten korunamıyorsunuz. Deniz anlatıldığı gibi çok güzel. Odalar küçük ama kullanışlı.
Yemeklere gelince çeşit az o bir sorun teşkil etmiyor.Bir çok çeşidin yer aldığı açık büfeleri tasvip etmiyorum ama yemekler çol lezzetsiz.
Geldiğim günden bu yana öğle ve akşam yemeklerinde semizotu salatası ve çoban salata formında bir salata yiyebiliyorum.
Oteller bir gün önceki yemekler ya da salatalar farklı formlarda tekrar ikram edilir ama burada bir akşam öbceden kalan semizotı salatası çöp haline gelmiş şekli ile ertesi gün öğle yemeğinde tekrar ikram ediliyor.
Dün akşam balık çorbası alma gafletinde bulundum, bir kaşık içtim ılıl bile değildi. garsona bilgi verdiğimde aldığım yanıt"kusura bakmayın, daha yeni ısınmaya başlafı"oldu ki 20:30 da yemeğe inmiştim.
Bir daha gelir miyim ya da tavsiye eder miyim, hayır çünkü civarda çok daha güzel oteller mevcut.

Saygılarımla,%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumKötü
Denizi çok sığ ,fena çok taşlı düzgün bir platformu yok.yemek yenilen alan çok sıkışık.yemekler çok lezzetsiz ve çeşitsiz


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumGüzel
http://www.hotelsikayet.com/yeniotelsikayet.aspx?otel=1402&now=Tue%20Jun%2020%202017%2018:05:24%20GMT+0300%20(EEST)


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHayatimin en kötü tatiliydi (berbat)
Böyle karşılama olmaz git der gibi davranıyorlar yemekler berbat odalar kokuyor sinekler inekler köpekler ne ararsaniz var en az 100 yerimden isirdi sinekler aç kaldik her gun ne zaman gideceksiniz diye soruyorlar .


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumMuhtesem.baska yer dusunmuyorum bundan sonra
Personel guler yuzlu.Ayten hanim,OnursalBey,Murat,sahil bar elamanlari,temizlik elamanlari,yemekler superdi.sahildeki semsiyeler de yenilenir ve daha sıklastirilirsa harika olacaktir.herkese sonsuz tesekkurler.bundan sonraki tatillerde se cimim ONDERHAN olacaktir.


%0 %33 %67
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Hotel Onderhan Beach Club - Önderhan Otel Bodrum

Şikayet Et