Ana Sayfa İletişim

KERVANSARAY OTEL LARA Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer KERVANSARAY OTEL LARA hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

KERVANSARAY OTEL LARA Konum: , Antalya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

İğrenç
Otel cok eski bakima ihtiyaci var
Calisanlar sicak kanlı ama yemekler ve
Animasyon berbat animatorler coluk cocuk
Baska otele bakin derim
Bidaha mi Tövbe..


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumİĞRENÇ ÖTESİ
Hayatım boyunca birçok kez 5 yıldızlı otel gezdim. Bırakın 5 yıldızı bu otel 3-4 yıldızlı otellerin bile kalitesinde değil. Bu otel kesinlikle 5 yıldızı haketmiyor. Çalışanlarının dışında herşey berbat. İranlı pis araplarla dolu. Müşteri memnuniyetinden çok oteli doldurmak için çaba sarfeden bir otel. Eşimle Bayram süresince konakladık ve hiç memnun kalmadık. Verilen paraya yazık.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumLanet olsun
Bu otele geldiğim güne lanet olsun. Giriş yaptığım ilk dakikadan itibaren tatil bitse ve gitsem diye düşünüyorum. Bikaç çalışan dışında tüm personel ilgisiz bilgisiz ve ukala. Resepsiyondaki çalışana soru sorduğumda haa diye cevap veriyor. Otelde içecek kola fanta dışında hiçbirşey yok. Yabancı içeceklerden adını bildiğiniz tek bir içki yok. İranlı suriyeli kaynıyor. Şezlong kavgası var hergün. Kalite sıfır. Disco tam bir fiyasko şuanda ankara oyun havaları çalıyor misafirler oturduğu yerden çekirdek çitleyip sahnede oynayan suriyelileri izliyor. Bize bu oteli önerdiği için başta ets ye ardından da bu rezil otel yönetimine teşekkür ediyorum


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Bugüne kadar gördüğüm en kötü otel diyebilirim .
Odalar çok pis ve eşyalar dökülüyor , klimalar çalışmıyor , lavabolar tıkalı, yemekler çok kötü, hijyen sıfır .
Personel ilgisiz vs.
Beş yıldızı kesinlikle hak etmeyen bir otel


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumeziyet
otele devlet el koymuş. biz bilmiyorduk. girdikten 1 saat sonra acentayı arayıp iptal ettirdik.sabahına kaçtık.milyonluk otele yazık olmuş.personel dün işe başlamış gibi,odada havlu yok. kasa bozuk. banyo pis. tabaklar pis,oda mini barı alkolsüz ve 3 çeşit içecek var .koridorlar tozlu ve havasız.otele akşam 4 te giriş yaptık.6 da plajda kimse kalmadı. meğer herkes yemeğe hücüm etmiş. turist yok.yabancı acentalar müşterilerini bu otele yollamıyorken bizi uyarmayan anıtura sevgilerimi yolluyorum.tüm acentaların bu oteli sistemlerinden çıkarmaları gerek.şok yaşamayı sevenler gitsin.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Anlamsız guvenlik kontrolü var misafirlerinizi içeri almıyorlar alınca 30 Euro vermek zorundasınız bu otel nasıl 5 yıldızlı


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat lafı bile iyi kalır
Otelin içine girdiğiniz anda berbat bir koku etrafa yayılıyot. Klima çalışmadığı için heryer cehennem gibi sıcak. Yemekler berbat. Odalarda çarşaflar 3 günde bir değişiyor. Yerlerdeki halılar yanık ve her yere yiyecekler dökülmüş. Yiyecekler berbat ve yemek yenilen alanlar pislik içinde. Yataklar incecik bir şilte gibi, otel çalışanları ilgisiz. Otel bakımsızlıktan dökülüyor. Bu durum otel yönetiminin umrunda bile değil. Biz yandık siz yanmayın. Anı tur ve kervansaray oteli çirkefliğin tam göbeği.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat igrenc òtesi
Gidilecek en son hotel berbat pis igrenc temizlik sìfir hizmet sìfir aldiklari para haram.olsun


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum<< Önceki Şikayetler   Sayfa: 2   Sonraki Şikayetler (Sayfa:3) >>
Şikayet Et