Ana Sayfa İletişim

Memo's Garden Butik Otel - Memos Garden Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Memo's Garden Butik Otel - Memos Garden hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Memo's Garden Butik Otel - Memos Garden Konum: , Asos, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 0/ 10 (Kötü)

Kabus gibi tatil
24/29 Ağustos 2017 tarihleri arasında 5 gün konakladık. Bir arkadaşımın önerisiyle rezervasyon yaptırdım ve sahibesi Harika hanımın isteği ile 8 kişilik ailem için 2 günlük konaklama bedelini kapora gönderdim. Mekana gelince büyük bir hayal kırıklığı yaşadık. Sözüm ona "nostaljik" : Eski ve kirli görünen ve bir biri ile uyumsuz bahçe mobilyaları, her adımda gıcırdayan ve yer yer çökmüş kırılmış tahtalardan oluşan zeminde sallanan masalar...Bungalovlar çamur içinde çünkü hemen önü toprak çamur.Klozet sararmış ve pis...Hayal kırıklığımızı dile getirdik ancak 1540 tl kaporayı iade edemeyeceğini söyledi Harika hanım. 5 gün hiç çarşaf havlu değişimi olmadı. Hiç oda temizliği yapılmadı. 5 gün mecburen orda uyuduk, hemen yan taraftaki Villa Del Mar otelde zaman geçirdik denize girdik ve yemek yedik.
Memo's Garden bir talihsizliktir...Zaman ve para kaybıdır...


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Memo's Garden Butik Otel - Memos Garden Asos

Çanakkale

Şikayet Et