Ana Sayfa İletişim

White Blue Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer White Blue Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

White Blue Hotel Konum: , Edirne, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

İnternette 249 tl yazan fiyat gidince 350 tl oldu otel çok pis çarşaflar ve oda pis kokuyor banyo kir ve kıl dolu sahibiymiş lakayt biri çalışanlar maskesiz asansör yok odalarda buzdolabı yok kahvaltı açık büfeymiş güya peynir zeytin domates salatalık yumurta bunun neresi açık büfeyse kesinlikle berbat ötesi bir yer%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

White Blue Hotel Edirne

Şikayet Et