Ana Sayfa İletişim

Kaya Side Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Kaya Side Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Kaya Side Hotel Konum: , Side, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 5/ 10 Fena Değil

rezalet
Tatil değil tam bir çileydi.ikinci günümüzde oteli değiştirmek için çok uğraştık ama otellerde yer olmadığı için maalesef kalmak zorunda kaldık.3 yasında oğlumuz havuzlarından mikrop kaptı.Son gün ateşlendi eve döndüğümüzde heryeri su çiçeği gibi yara döktü.hijyen denilen birşey yok.tam bi pislik yuvasıymış.daha farklı yollardan şikayetlerimizi yaptık çocuğumuz bu hale gelince tabi.buraya da yazıp insanların görüp bilinçli olmalarını istedim.


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumKUSURSUZ
MAYIS AYI ETS TUR REZARVASYONU İLE 12-19 HAZİRAN TARİHLERİ ARASINDA CALİMERA KAYA SİDE DE BULUNDUK. ÖNCELİKLE BU OTELİ SEÇMEMİZDE BİZE YARDIMCI OLAN ETS FATİH ACENTESİ (EXCELENT TURİZM) SAYIN CELİL BEYE SONSUZ TEŞEKKÜR EDERİZ. TATİLE GİDİŞİMİZ OTOBÜSLE GECE YOLCULUĞU OLDU. SEYAHATLERDE UYUYAMAYAN BEN İÇİN BAYA SIKINTILI GEÇTİ YOLCULUK. 12 HAZİRAN ÖĞLEN VAKTİ OTELE GİRDİK. SIKINTILI GEÇEN YOLCULUĞUN ARDINDAN BİZİ OTELDE ETS TUR REHBERİ FERİYA HANIM GÜLER YÜZÜ VE ÇOK İYİ BİR SAMİMİYETLE KARŞILADI. BU KARŞILAMA OTOBÜS YOLCULUĞUNUN TÜM YORGUNLUĞUNU SİHİRLİ BİR ŞEKİLDE ORTADAN KALDIRDI. GİRİŞ İŞLEMLERİMİZ BİZ KOKTEYLLERİMİZİ İÇERKEN ÇOK HIZLI BİR ŞEKİLDE YAPILDI. YİNE FERİYA HANIM OTEL HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLERİ, OTEL PLANINI VE OTELDE YAPILABİLECEKLERİ ÇOK AÇIK VE ANLAYABİLECEĞİMİZ BİR ŞEKİLDE İZAH ETTİ. GİRİŞİMİZ ÖĞLEN YEMEĞİNE DENK GELDİĞİNDEN BİZİ YEMEĞE GÖNDERDİ. ODA GİRİŞLERİMİZ 14.00 OLMASINA RAĞMEN ÇOK DAHA ERKEN BİR ZAMANDA ODAMIZI HAZIRLATTI. BUNDA EMEĞİ GEÇEN TÜM OTEL PERSONELİNE DE AYRICA TEŞEKKÜR EDERİZ. HİÇ VAKİT KAYBETMEDEN ODAYA ÇIKTIK VE TATİLİMİZ BAŞLAMIŞ OLDU. TÜM TATİL BOYUNCA ETS TUR REHBERİ SAYIN FERİYA HANIM TATİLİMİZİN KUSURSUZ GEÇMESİ İÇİN GÖZLE GÖRÜLÜR ŞEKİLDE ÇABA SARF ETMİŞTİR. DÖNÜŞÜMÜZ İÇİN HAVA ALANI TRANSFERLERİNDE YARDIMCI OLMASI BİZİ DAHA ÇOK MEMNUN ETTİ. BUNDAN DOLAYI KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ. BULUNDUĞUMUZ OTEL ÇOĞUNLUKLA ALMAN VE DOĞU BLOKU ÜLKELERİN VATANDAŞLARINDAN OLUŞAN MİSAFİR PORTFÖYÜNE SAHİPDİ. MİSAFİRLİK SÜREMİZ BOYUNCA TÜM OTEL PERSONELİNİN GÜLER YÜZÜ VE SICAK KANLILIĞI DİKKAT ÇEKİCİYDİ. ÖZELLİKLE TESİSİN HALKLA İLİŞKİLER MÜDİRESİ SAYIN EYLEM HANIM HER MİSAFİRİ İLE TEK TEK İLGİNİYORDU. DAHA EVVEL HERŞEY DAHİL DAHİL SİSTEMDEKİ OTELLER İLE İLGİLİ DUYDUĞUMUZ VE ŞAHİT OLDUĞUMUZ YEMEK SORUNLARININ BURADA GÖRMEMEK, YİYECEKLERİN VE İKRAMLARIN LEZZETLERİ VE TEMİZLİĞİ BİZİ GERÇEKTEN ÇOK ŞAŞIRTTI. GÖSTERMİŞ OLDUKLARI HASSASİYET İÇİN AYRICA TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİM. UMARIM SENEYE TEKRAR GÖRÜŞÜRÜZ.


%75 %0 %25
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumKötü
Tesisler güzel. ama sunum çok kötüydü. konsept ultra herşey dahil gözüküyor ancak bir iki ucuz içki dışında hiç yabancı içki yok. hem alkollü hem de alkolsüz içeçekler de kalite çok kötü, her şeyde ucuza kaçmışlar. a la carte restorantlar da verilen yemekler tamamen basit yemekler. snack bar ile öğle yemeği aynı saate. kısacası ultra herşey dahilden çok tam pansiyon bir otel gibi. güzel bir tatil için Club Voyage'i öneririm. gerçek bir ultra herşey dahil konseptinde hizmet veriyor


%38 %12 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Kaya Side Hotel Side

Şikayet Et