Ana Sayfa İletişim

Riva Hotels Bella Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Riva Hotels Bella hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Riva Hotels Bella Konum: , Side, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 0/ 10 (Kötü)

berbat
ben bu hotelde gordugum personelın fazla çalışma saatlerı hotelde hıc ama hıc olmayan temızlık her yer berbat ve bu hotelı kontorale gelenler vurdum duymazlık yapmaları bulasık makınelerı pıslık ıcınde daların kokuyor olması yalan yanlıslardan personellerı ısten cıkarmaları bu hotelde tek duzgun sey varsa oda bır kactane bız gıdecek olan personelın guler yuzlluugu gerısının hıc anlamı olmaması ve bırdaha gelmem ve tavsıye etmem


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Riva Hotels Bella Side

Şikayet Et