Ana Sayfa İletişim

Magic Seven Family Resort Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Magic Seven Family Resort hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Magic Seven Family Resort Konum: , Side, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 0/ 10 (Kötü)

iğrençti ömrümdeki en berbat tatildi.
pasaklılığın bu kadarını ömrümde görmedim mutfak bölümünüz iğrenç restoran şefinizde şikayetleri kaale almayan berbat bir insandı inşallah değişmiştir.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumparamızla işkence
gitmek isteyen yada rezervasyon yapmak isteyen varsa lütfen vazgeçin
bu fiyatlarda harika oteller var biz ailece 2006 ağustos ayında 7 gecemizi resmen işkence ile yaşadık otelde 4 aile ile samimi olmuştuk aynı duyguları onlarda palaşıyorlar yemek rezil tabakları sürekli siliyorduk peçeteler ile ayrıca oğluma kesinlikle bişey yediremedim çünkü yenilecek bişey yok sadece eğer kalırsa salatalık domates ve karpuz yedirdim ayrıca kuru şeyler almak zorunda idik çünkü tabağı sildiğimiz halde malesef yılların yağı kalmış gibi tabaklar temizlenmiyordu ilk önce tabağa peçete yerleştirik kuru gıdaları koyuyorduk.
kısaca yemek yok. odalarda oldukça pis ve böcekli ayrıca ben son 4 gün sadece güneşlendim havuzda gece bazı kötü şeyler gördük personele kesinlikle aldıramadık ayrıca saat 6 da kalkarsanız şezlong bulabilirsiniz ben sürekli 6 da kalktım. kısaca 2006 ağustos tatilimi ömrüm boyunca unutamam tatil denirse tabiki. siz siz olun kesinlikle bu otelin yakınından bile geçmeyin. hiç bir artısı yok.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Magic Seven Family Resort Side

Şikayet Et