Ana Sayfa İletişim

Hotel Emir Beach Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Hotel Emir Beach hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Hotel Emir Beach Konum: , Side, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 8/ 10 (Mükemmel)

SÜPERDİ
Öncelikle SSC TUR' a teşekkür ediyorum. Telefonda ilk iletişimimizden sonra da, otele chekin yaptığımız anda da ilgileri gayet iyiydi.Görevlileri Gökhan Bey yanımızda bitiverdi herşeyin yolunda olup olmadığını sordu ve iletişim bilgilerini vererek sorun olursa aramamızı istedi. Otele gelince Emir Beach sanırım yeni adı Side Bella Luna olmuş biz Side Bella Luna da kaldık, süperdi denize sıfır, temiz, bakımlı, çalışanlar eğitimli, güleryüzlü, yemekler gayet güzel ve çeşitliydi. Odalar da tertemiz, bakımlı hele de deniz manzaralı olanlar harikaydı. Sadece animasyon açısından pek hareketli olduğu söylenemez. Ama tercih ettiğimize pişman olmadığımız gayet güzel bir otel ve tur firmasıydı.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumbizce yeterliydi
vaktimizolmadığı için 2 gece kalabildik çok büyük bir otel değil ama hizmeti temizliği gayet güzeldi normalde 2 gece almıyorlarmış zor ayarlayabildi acente bizce iyiydi otele gidilebilir


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Hotel Emir Beach Side

Şikayet Et