Ana Sayfa İletişim

Syedra Club Kızılot Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Syedra Club Kızılot Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Syedra Club Kızılot Hotel Konum: , Side, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

REZALET HÜSRAN
OTEL TUR TAVSIYESI ILE GITTIM GITTIGIM ANDA TURA TEKRAR OTELIMI DEGISTIRIN DEDIM AMA MAALES BASKA OTEL DE YER YOK DEDILER COK KOTU CALISANLAR LAKAYIT AHCIBASLARI REZIL YEMEK YAPMAK LA HIC BIR ALAKASI YOK TEMIZLIK HIC YOK YAZIK VERDIGIM PARAYA BU KADAR KOTU BIR OTEL BU SENEKI YAZ TATILIMI YAZIK ETTILER HERHALDE OTELLER HIC DENETLENMIYOR ONUN ICIN BU KADAR KOTU YONETIM VE VAR


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumiğrenç bir otel
çok kötü bir otel sakın gitmeyin, yemekler çok kötü , hiç bir şey resimlerdeki gibi değil


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumrezalet üstü rezalet
hayatımın en rezil günlerini geçirdim bu otel müsfettesinde. yemekler iğrenç üstü, afedersininz itlere veseniz bile yemez. kokudan pislikten yemekhaneye girilmiyor. kesinlikle yanından bile geçmeyin. master tatikl denen turada yazıklar olsun, insanları kandırdıkları için. internetteki resimlere aldanmayın. hepsi yalan.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBERBAT BİR OTEL
Syedra Club Kızılot Hotel mastertatil.com

Üç hafta önce büyük ümitle erken rezervasyon yaptırdığım bu otele gittik.Sonuç tam bir hüsran.%90 seviyesi düşük açgözlü rusların geldiği yeni devralınmış,her tarafı dökülen bir otel.Mastertatilcom dan almıştım.Orada söylenildiği gibi,öyle güler yüzlü personel yalanına kimse inanmasın.Temizlik falanda sıfır.doğudan gelmiş iş bilmeyen ehli olmayan genç çocukları sigortasız olarak çalıştıran bir otel.Yemekler ruslara göre yapılıyor ve hijyenik olarak son derece kötü.Birde su sıkıntısı var,öyleki soğuk suyu tankerle getirip basıyorlar,odalara.Tabi o suda kısa sürede bitiyor.bir tek denizi fena değildi.Bu yorumu siz filtreden geçirip yayınlayabilirsiniz.Dediklerim gerçektir.Benim isteğim,Lütfen başka insanlar bu otele mastertatil.com a inanarak gitmesinler.Paralarına yazık olduğu gibi çok sinirlenip moralleri bozulur.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Syedra Club Kızılot Hotel Side

Şikayet Et