Ana Sayfa İletişim

Taksim International Country Park Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Taksim International Country Park hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Taksim International Country Park Konum: , Kemer, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 10/ 10 (Mükemmel)

SÜPERDİ
DOĞAYI SEVENLERİN BAYILACAĞI BİR OTEL... EĞER DENİZE İNERKEN YÜRÜMEK İSTEMEM HEMEN GİRMELİYİM DERSENİZ. TAKSİM INTERNATIONAL AQUA YI TERCİH EDİN. BİZ COUNTRY DE KALDIK. DENİZE ASANSÖRLE İNİYORSUNUZ. ORMANIN İÇİNDE AT ÇİFTLİĞİNİN YANINDA KALDIK. YEMEKLER ÇOK GÜZELDİ. ALTERNATİF ÇOK FAZLAYDI. ÇOCUKLARIN ÇOK EĞLENEBİLECEĞİ AKTİVİTELER VAR. HEM ORMANDA YÜRÜYÜŞ YAPILABİLİR. HEM DE SU SPORLARI YAPILABİLİR.%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Taksim International Country Park Kemer

Şikayet Et