Ana Sayfa İletişim

Gabrali Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Gabrali Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Gabrali Hotel Konum: , Tekirdağ, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 0/ 10 (Kötü)
Tatiliniz zehir olmasın. Gabrali Hotel için yapılan yorumlar tatile çıkacaklara yol gösterecektir. Keyifli bir tatil için tatil şikayetleriniz memnuniyetlerinizi herkesle paylaşın.
Gabrali Hotel için daha önceden bir yorum yazılmamış. Gabrali Hotel şikayet eden ilk kişi siz olun.

  Sayfa: 1  

Gabrali Hotel Tekirdağ


Konum : Atatürk cad. No:45 Çerkezköy / Tekırdag

 

Tesis : Toplam 51 oda, 104 toplam yatak kapasitesi, 3 süit oda,sehır manzarası var, resepsiyonda kasa, 24 saat oda servisi, jeneratör,doktor veya hemsıre, otopark, lobby bar, 1 alakart restoran,1 toplantı odası.

 

Standart odalar : Telefon, minibar, tv, uydu tv, klima, küvet-banyo,sac kurutma makinesi.

 

Spor ve aktiviteler : tv odası,oyun odası, disco.

Şikayet Et