Ana Sayfa İletişim

Edessa Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Edessa Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Edessa Hotel Konum: , Şanlıurfa, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 0/ 10 (Kötü)
Tatiliniz zehir olmasın. Edessa Hotel için yapılan yorumlar tatile çıkacaklara yol gösterecektir. Keyifli bir tatil için tatil şikayetleriniz memnuniyetlerinizi herkesle paylaşın.
Edessa Hotel için daha önceden bir yorum yazılmamış. Edessa Hotel şikayet eden ilk kişi siz olun.

  Sayfa: 1  

Edessa Hotel Şanlıurfa

Konum : Şanlıurfa hava alanı 10 km. şehir merkezinde ve havaalanına ücretli servis. (Balık Göl mevkii 63200 Şanlıurfa)

Tesis : Merkezi ısıtma, tv odası, business center, çamaşırhane, kuru temizleme, resepsiyonda kasa, jeneratör, telefonla doktor, bebek bakıcısı, ücretsiz otopark ve kapalı otopark. 1 toplantı odası . Tepegöz, beyaz tahta, slide projektör, flipchart, ses sistemi, mikrofon, video player, dvd player, televizyon ve fax.

Standart Odalar : Telefon, balkon, minibar, kasa, televizyon, digiturk, teleon, merkezi klima, duş, saç kurutma makinası, banyoda telefon.

Şikayet Et