Ana Sayfa İletişim

Hilton Izmir Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Hilton Izmir hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Hilton Izmir Konum: , İzmir, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

Çok paspal ve rezil bir otel yıldızının düşmesi gerekli
Resepsion personelleri kalitesi çok düşük bir saatte yerleştiremediler otele yılbaşı akşamımız rezil oldu birsürü para ödedik kaliteli yılbaşına girmek için fakat hizmet kalitesi çok düşük hiç beğenmedim.


%33 %33 %33
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumSağlık Hizmeti
İş toplantısı ve konaklama sebebi ile kaldığım süre boyunca hizmet güler güz çok memnun kaldım fakat rahatsızlandığımı belirterek revire başvurmak istedim revir hizmeti saat 13:00 a kadar olduğu belirtildi basit bir tansiyon ölçümü için bile en yakın hastaneye gitme gereksimi duyduk. Bu konu hakkında çalışma yapılırsa sevinirim.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumÖnceden ödeme yaptığım halde kartımdan tekrar ödeme alınmış. İletişime geçtiğim halde sorunu çözmediler.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumMescit neden yok????!!!!
Hilton gibi bir oteller zincirine Izmır deki otelinizde mescit olmaması büyük bir eksiklik. Ve en kısa zamanda yapılması gerekir . Saygılar


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBen otelinizin havuzuna okulu aracılığı ile çocuğunu gönderen bir veliyim. 2016 Temmuz-Ağustos ayları içerisinde 8 saat yüzme dersi için geldik. Açıkçası ilk önce Hilton gibi bir yere havuza gideceği için çok memnun olmuştum. Bu kurs sonrası bile özel ders için görüşecektik fakat spor salonu girişindeki bayanın ve bayan yüzme hocalarının hiç hoş olmayan tavırları sonucu bu kararımızdan vazgeçtik. Okulumuz yüzme derslerinde gelip çocuğumuzu izleyebileceğimiz söyledi. Bende buna istinaden 3 ders çocuğumu uzaktan izlemeye gittim. Son gün olacak ders için ise okulumuzun öğretmeni gelip izleyin çok güzel yüzüyorlar dediği için ben ve eşim izlemeye gittik. Hatta bizim gibi giden bir kaç veli olmuş. Spor salonu girişinde oturan bayan yanımıza gelip güvenliği çağırmak zorunda kalacağım çıkın lütfen dedi. Orada çocuğu bulunan bir veliye bu şeklide muamele yapılması böyle bir kurum için hiç hoş değil. Aynı zamanda yüzme eğitmeni olan bayan zaten hep geldiniz ne gerek var gibi çirkin bir yaklaşımda bulundu. Ben iş yerimden izin alıp oraya kadar gelmişken böyle bir yaklaşım çok can sıkıcı oldu. Bu durumu çocuğumun okulu ile de görüşüp diğer velilere ve etrafıma da aktaracağım. 2. bir kurs için tercihimiz siz olacaktınız fakat bu tarz şeyler yaşadığımız için çok üzüldük ve bu kararımızdan vazgeçtik. Umarım şikayetimiz dikkate alınır ve bundan sonra gelen velilere karşı böyle bir yaklaşım olmaz.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumIzmir hilton oteline mesleki bir toplanti icin geldim bir başı boşluğun yani sira otoparklara cikan asansorun onundeki gorevli/guvenlik artik vazifesi neyse mesleginin bir sekilde insan iletisimi ile olgili oldugunu pek kavrayamamis bir durumda oldukca kaba ve korkutucuydu bir bayan olarak bazi seylerden korktum urktum bi daha ayagimi atmam hiltona.


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumsempozyum
Sempozyum için geldiğim otelinizde kuaföre girdim makyaj fon için fakat diplomasız elemanlar çalıştırılıyor ve bu yasal değil hele ki 5yıldız bir mekana eksi gereken yere şikayette bulunucam gerekirse baş müdürlüğü bu yasal değil ve tamamen oteli eksiye indiricektir bilginize


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumDüğün için katıldığım davette otel personeli iyi karşıladı bizi beni rahatsız eden durum eşime bir erkeğin kuaför bölümünüzde bir erkeğin manikür pedikür yap,ası burası Türkiye toplum belli yani bu erkekler hamamına bayan meseci koymak gbi bence herkes işini yapsın etnik değil bu durum kuaför bölümümüz hayal kırıklığı profesyonel değiller erkeklerin manikür pedikür kaş aldığı bir salon tamamen itici ve topluma ters çok kaybınız olur bu şekilde


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Hilton Izmir İzmir

Gazi Osmanpasa Bulvari No 7
Izmir 35210
Turkey

Description: 381 rooms

Şikayet Et