Ana Sayfa İletişim

Grand Hotel Ontur Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Grand Hotel Ontur hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Grand Hotel Ontur Konum: , İzmir, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 8/ 10 (Mükemmel)

MÜKEMMEL
2010 yazında herşeydahil konsepte yeni geçmişler herşey çok kaliteliydi.daha önce bu konseptin su katılmış kolalarını vs.berbat içecekleri çok gördüğümüz için kaliteyi çok takdir ettik.tesisin konumuda çok harika dalyan koyunun burnunda 360derce manzaralı odaları çok güzeldi.umarım bu senede aynı kaliteyi sürdürüler.herşey için teşekkürler...


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumtek kelime ile manzara harika:)


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Grand Hotel Ontur İzmir

Cumhuriyet Mah 4330/3 Sok 63 / A
Dalyan/Cesme
Izmir 35945
Turkey


Description: 158 rooms

Şikayet Et