Ana Sayfa İletişim

Swissôtel Grand Efes Izmir Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Swissôtel Grand Efes Izmir hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Swissôtel Grand Efes Izmir Konum: , İzmir, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 3/ 10 (Kötü)

geçen sene yorgan istedik bir türlü gelmedi kızıma, bu sene de akvaryum restaurantta hep sorun yaşıyorum. git gide kötüye gidiyor herşey, bir daha değil üye çevremdekilere de bu durumu anlatmaya başlıyacağım


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumİzmir Swissotel ile ilgili şikayet:
Bugün saat tam 15.10 da otoparkı terkettim ve ücretimi ödedikten sonra ilgili kişi sadece para üstünü verdi, ve ben de o anda makbuzu düşünemedim. Bu kişi daha önce de defalarca makbuz vermemiştir. Diğer görevli daima para üstüyle birlikte makbuzu da vermektedir. Bu konuda bir girişimde bulunulmasını ve problemin çözülmesini rica ediyorum. Çok sık Swissotele park ediyorum ve bir daha mağdur olmak istemiyorum. Teşekkür ederim.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumExecutive odada 3 gece konaklamamiz var.esim sigara içmediği için sigara içilmeyen balkonlu oda talep ettik.ben sigara kullanıyorum. Balkona çıkarak içmiş olduğum sigaranın 50 euro karşılığını misafir hizmt. Md den öğreniyorum. Kendisine balkonda içtiğimi ve odada hiç bir şekilde duman koku zarar olmadığını bildirdiğim ve gerekirse beraber tespit edebileceğimizi söylediğim halde olmaması gereken bir tavırla karşılaştım. Söylenen cevap balkonda bile sigara içilmez! Pardon ? Havaya giden dumandan bu oda nasıl zarar görebilir ve nasıl 50 euro tazmin edilebilir.cesitli şehirlerde tercih ettiğim swiss otellerde sadece izmirde yaşadım bu sıkıntıyı. Ve kesinlikle bunun haksız kazanç olduğunu düşünüyorum. Gerekli yerlere şikayetim yapılacaktır. İzmir swiss iyi bi müşterisini kaybetti.belki otel için Önemli diil ama yapılan uygulama karşısında kötü bir reklam oldu! !!


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumgezi amacli
Almanyadan telefon ile eşim ile birlikte oda ücretini daha sonra otelden ayrılırken ödemek şartıyla reservasyon yaptırdık. 1 aralık akşamı uçak ile stuttgarttan izmire geldik saat 8 e doğru otele geldik . Receptiondaki bayan reservasyonumuzu buldu ve hemen 300 ?uro kaporo istedi kabul ettik.anında kaporoyu 500 ?uroya çıkardı onuda kabul ettik bu sefer 5 gecelik ücreti peşin istedi. 1 gecesi 209 ?uro+%8kdv. Yani 225 ?uro toplamda1125 ?uro onuda kabul ettik bu seferde terbiyesizliğin ve saygısızlığın en büyüğü yapıldı.Odada Mini bardan belki bir şey yeriz içeriz diye bizden 500 ?uro daha bu sefer depozite adı altında isteyince , bizde ipler koptu otelde ne şekilde olursa olsun kalmamaya karar verdik ve otelden ayrıldık.O bayan peşimizden kapıya kadar geldi bizi ikna etmeye çalıştı bizim yanlış anladığımızı bile söyleyebildi.Resmen bu yaptıkları ile bizi hırsız dolandırıcı güvenilmez yaptı.Çok kırıldık.Kimseyede tavsiye etmeyeceğiz.O gece çok mağdur olduk üzüldük.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumiş için
merhaba ben çalışan bi escortum sürekli müşterilerim izmir swis otelde konaklıyolar bende onlara eşlik ediyorum fakat bütün resepsiyonistleriniz çok mükemmel ki bi kişi dışında ismi e diye bi resepsiyonist her gidişimde çalışan bir bayan olduğum için asık suratlı imza bile atarken tavırlı hareketleri beni çok sinirelendirdi.oraya gelen müşterilerin ne iş yaptığına göremi ilgi yada alaka gösteriliyor.ben bu duruma çok ama çok şikayetçiyim ilgilenirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür edrim sonuçta bizde bi insanız ve o otele konaklamaya geliyoruz iş için bile olsa insanlae yaptığı işle yargılanmamalı .İZMİR SWİSS OTEL E HANIM DAN ÇOK ŞİKAYETÇİYİM


%79 %7 %14
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumSwissotel grandstyle üyelik kandırmacası

Grandstyle üyelikte, Swissotel Grand Efes'te kahvaltı ve yemeklerde indirim kazanıyorsunuz, asıl önemlisi hafta sonu için kalma hakkı veriyorlar. Kalma hakkınızın içinde bir üst odaya tarif etme gibi seçenekler için söz veriliyor, tıpkı 2012'de olduğu gibi. 2 çocuğumla kalmayı planladığım için, bu konuyu netleştirmeden üyeliği kabul etmedim ve satış temsilcisi aynen geçen seneki gibi yararlanabileceğimi bildirdi.

Bu sene kalış için 2 ağustostan itibaren iletişime girdim, ancak 15 eylüle kadar Grandstylecılar için kontenjan olmadığı ve üst odaya terfinin bu sene kaldırıldığı bildirildi. Satarken böyle denmedi. Ama kullanmak istediğinizde otel yönetimi beleşçi muamelesi yapıyor, sanki üyelik için ucret odememişiz gibiKalamadım ve ödediğim 495 TL boşa gitti. Bu paranın tarafıma iadesini talep ediyorum.


%50 %25 %25
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumyıllardır her İzmir seyehatimizde, önceleri büyük efes oteli, sonrasında swissotel adıyla hizmet veren otelde konaklamaktayız. eşimin Ekim ayı içerisindeki bir iş ziyareti nedeniyle yine İzmir swissotel den rezervasyon yapmak istedim. otelin tamamen dolu olduğu iptaller olursa rezervasyon talebimin alınabileceği ismi bende saklı kişiler tarafından ifade edildi. Oysa akabinde kendilerine de ifade ettiğim gibi rezervasyonumu yaptırdım. rezervasyonda çalışan bu kişilerden mi yoksa başka nedenlerden mi rezervasyonum yapılmamıştır?
niçin böyle bir çifte standart uygulanmaktadır? Amaç kazıklamak mıdır?


%33 %0 %67
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum07.09.2013-08.09.2013 iki gece Batı Anadolu Lojistik organizasyonu rezervasyonu ile otelinizde konakladım. Otelinize geldiğimde benden kredi kartı veya peşin ödeme talep ettiler. Bende kendilerine Malatya Ticaret Borsası Başkanı olduğumu ,bir ili temsil ettiğimi ve rezervasyonu yapanların Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğini temsilen bana rezervasyon yaptıklarını söyledim,onlarda bunu otelinizin prensipleri gereği olduğunu söylediler. Türkiye de ve dünya da sayılı otellerde konakladım ve böyle bir uygulama görmedim. Bunu misafir hizmetlerine bakan müdüreniz Yankı Hanımla konuştum size iletip iletmediğini bilmiyorum bu konuyu Türsab'a kadar götüreceğimi bilmenizi istiyorum. Saygılarımla.


%40 %20 %40
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Swissôtel Grand Efes Izmir İzmir

Gaziosmanpasa Bulvari 1

(Hotel currently closed. Will reopen as Swissôtel Grand Efes, Izmir, November 2007)

Izmir 35210
Turkey

Description: 446 rooms

Şikayet Et