Ana Sayfa İletişim

Blue Boutique Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Blue Boutique Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Blue Boutique Hotel Konum: , İzmir, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 1/ 10 (Kötü)

27.04.2012 sürekli kaldığım izmir blue otelde gece dışarı çıktım ve gün içinde odaya söylediğim yemek ücretlerini ödemesini yaptım. 3-4 tane mini bardan su kullanımım oldu ve mini bar kullanımımı bana sorduklarında hayır yok dedim çünkü otelden çıkış yapmayacaktım ve ne olur ne olmaz geri dönemem diye ücretini ödedim. otelden ayrıldıktan 15 dakika sonra çıkış yapmadığım otelde odama girip mini bardan bir kontrol eden otel bana mini bardan bir adet viski bir adet nestle çikolata bir adet tobleron çikolata ve bir adet prezarvatif kullandığımı söylediler ben bu söylediğiniz ürünlerin hiç birini kullanmadığımı söylediğimde bana resepsiyon mini barın her gün tamamlandığını söylediler ve yani bana kullanmadığım ürünlerin bir şekilde hesabını sordular yanımda kız arkadaşımda bunlara şaittir hem çok utandım hem de bir nevi aşağılandım....


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumsigara kokulu
Merkezi bir otel, banyoda genelde herşey yeni, odalar geniş, düzgün görünümlü bir yer olmasına rağmen sigara işini abartmışlar.
Tüm odalarda sigara içiliyor. Odaya girer girmez burnumuza çarpan sigara kokusunu söyleyince "odada koku giderici sprey var" dediler. Gece geç vakitti, uğramayacağız diye camı açık bırakıp uyumaya çalıştık.
Açıkta bıraktığımız eşyalara sigara kokusu sinmişti. Sabah erkenden çıktık.
Odaların bir kısmını sigara içilmeyecek şeklide düzenleseler iyi olabilir.
Ancak şu haliyle sigara kullanmayan birine "kesinlikle gitme" derim.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Blue Boutique Hotel İzmir

Mursel Pasa Bulvari 1265
Sok. No. 13 Basmane
Izmir
Turkey

Şikayet Et