Ana Sayfa İletişim

Ocaklar Sağlık Apart Otel Pansiyon Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Ocaklar Sağlık Apart Otel Pansiyon hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Ocaklar Sağlık Apart Otel Pansiyon Konum: , Erdek, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 7/ 10 Fena Değil

Cevap hakkı
Aşağıdaki iki yorum şikayet aynı kişiye aittir.Olayın iç yüzü şöyledir.Sözkonusu hanım 6 kişilik apart kiraladı.kendisine odanın kapasitesi ve konumu birebir resimleriyle birlikte anlatıldı.Zaten bahsttiği teras katın görüntüleri birebir sitemizdede(www.saglikpansiyon.com)yayınlanmaktadır.Kendisi 8 kişi gelmek istediklerini ifade ettiler kendilerine kiraladıkları apartın 6 kişilik olduğunu 6 kişiye göre ücret aldığımızı ifade ettik.Hanımefendi zaten 4 ünün çocuk olduğunu bir yatakta çifter yatabileceklerini zaten yakın iki aile olduklarını bunun kendileri için sorun olmayacağını ifade etti.Bizde o zaman bizim içinde önemli değil olabilir diyerek anlaşıldı.Sözkonusu giriş tarihinde henımfendi 8 kişi değil 10 kişi olarak geldi 2 kişi daha yeğenlerini getirmişti.Çocuk dediği kişilerde yetişkin gençlerdi.Ek ücret bile talep etmedik.Ancak birlikde getirdiği ailenin beyi burada 10 kişi kalırmı ben buraya tatile geldim ya diyerek bağırarak odadan ayrıldi.Kendisine 6 kişilik yer ayırtildiğini ama 10 kişi getirmenin kiralayan bayanın fikri olduğunu söyledik.O anda sus pus olan bayan ardına bile bakmadan giden beyin arkasından ayrıldı.Sonrasında önüne gelen sitelerden aslı astarı olmayan iftiralardan geri kalmıyor.Yok efendim aynı yeri başkasına kiralamışmışız,yok denize ancak arabayla varılırmış.Peki yeri başkasına kiralamışsak siz nasıl içeri girip burda 10 kişi kalırmı diye bağırdınız.Bu nasıl bir tezattır.Araba iftarasına gelince,Ocakları bilen bu söze zaten inanmaz.Ocakların bir başından diğer başına bile yürüme mesafesi 10 dakikayı geçmez.Bizim konumumuz "google map" da kayıtlı lüten bir bakın ve hesaplayın 200 m. yi geçerse ben bu işi bırakıyorum.Geçmezse ne olacak.200 m ileride bulunan deniz için ancak arabayla gidilebilir demek için insanda insaf olmaması gerekir.Hakkını helal etmeme hususuna gelince 7 günlük rezerve olan yerimizi boş bırakmasıyla hak yemişdir hakkı asla geçmemiştir.Biz aynı yeri başkasına verip bunların kaporasını vermeme gibi bir ihtimale çocuklar bile inanmaz.

Yukarıda şikayet konusu olayın gerçek yüzü açıklandığı üzere sitenizi kullanarak işletmemizi haksız yere karalayan dava hakkı saklı kalmak üzere, içeriği iftiralarla dolu bu iki yorum/şikayetin kaldırlması gereğini arz/rica ederim.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumResimlerde Otel cok güzel. Ama $ikayetleri okuyunca inanin aklimkari$ti. Tatilimi orada gecirsemmi gecirmesemmi diye.:(


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Ocaklar Sağlık Apart Otel Pansiyon Erdek

Sağlık Apart Otel Pansiyon Balıkesir ili Erdek ilçesi Ocaklar tatil beldesindedir. 2007 yılında inşaatı tamamlanmış (Deprem Yapı Güvenlikli) ve faal olarak 2008 yılında hizmete girmiştir. Toplam 8 apart otel daireden oluşmaktadır. Ocaklar tatil beldesinin yarım ay şeklindeki temiz ve geniş plajına, Berrak denizine sadece 200 m uzaklıktadır.

Apart Daire Özellikleri: Apart dairelerimiz 2-3 odalı+wc/banyo+mutfak+balkon kendine özeldir.2 odalı dairelerde 1-5 kişi,3 odalı dairelerde 1-8 kişi kalabilmektedir.Ayrıca ek yatak konabilmektedir.Her apart dairede kesintisiz sıcak-soğuk su, Televizyon(dijital uydu),buzdolabı, mutfak dolapları ve kardolap(Mdf).Büyük tüp 2 li ocak, yeterli tabak, tencere vs. Bir mutfak da ne lazımsa komple. Deniz ve orman manzaralı, Yataklar(ortopedik).Yastıklar(boncuk silikon).Pike-çarşaf (terletmez).Camlar yalıtımlı (çift cam).Geniş bahçe (mangal yakmaya uygun),Geniş otopark(ücretsiz),Wireless(İnternet)

Şikayet Et