Ana Sayfa İletişim

Ayvaz Park Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Ayvaz Park Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Ayvaz Park Hotel Konum: , Tokat, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 0/ 10 (Kötü)
Tatiliniz zehir olmasın. Ayvaz Park Hotel için yapılan yorumlar tatile çıkacaklara yol gösterecektir. Keyifli bir tatil için tatil şikayetleriniz memnuniyetlerinizi herkesle paylaşın.
Ayvaz Park Hotel için daha önceden bir yorum yazılmamış. Ayvaz Park Hotel şikayet eden ilk kişi siz olun.

  Sayfa: 1  

Ayvaz Park Hotel Tokat

Niksar Ayvaz Park Hotel Olimpik Yüzme Havuzu, Çocuk Havuzu, Jakuzi, Sauna, Klasik Türk Hamamı, Konferans Salonu ve Çay Bahçesi ile Siz Değerli müşterilerine hizmet vermektedir. - Tüm Odalarda Klima,uydu yayınlı tv, kablosuz internet erişimi, telefon, gardrop, saç kurutma makinesi, çalışma masası, ayna, minibar bulunmaktadır. - Restaurant: 60 kişilik, Açık Büfe kahvaltı - Oda Servisi: 24 saat servis verilmektedır Tel :+90 356 528 01 01 +90 356 527 82 51 Faks :+90 356 527 98 54 E-mail: info@ayvazparkhotel.com Adres : Ayvaz Parkı Karşısı Niksar - Tokat - Türkiye

Şikayet Et