Ana Sayfa İletişim

Bodrum İnanç Otel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Bodrum İnanç Otel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Bodrum İnanç Otel Konum: , Bodrum, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 5/ 10 Fena Değil

ÇOK İYİ!
Olumsuz yorumlara sakın inanmayın. Biz ailecek çok güzel ve huzurlu bir tatil yaptık. Otel bu yıl tadilat görmüş her yer temiz, duzenli, pırıl pırıl. Personel bizleri memnun etmek için dört dönüyor. Yemekler muhteşem lezzetli, otelin manzarası da çok güzel. Folklor ve canlı müzik çok güzeldi ama akşam için etkinlikler artırılabilir. Her gece bir etkinlik olsa daha iyi olur. Biz tekrar gideceğiz inşallah. Bodrum gibi bir yerde böyle huzurlu tatil bir imkanı sundukları için sahiplerine ve tüm personeline özellikle Kerim kardeşime teşekkür ediyoruz. Otel sahipleri de kibar ve naif insanlar, alttaki yorumlara asla katılmıyorum.


%67 %0 %33
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumVasat
Öncelikle çok sıkıcı ve kötü bir tatildi. Akşam animasyon yok, zaman geçmiyor. Mahalle arasında bir otel, gezecek hiç bir yer yok.plajı desen, otele çok uzak ve bütün çıplaklar la iç içe . Otele ait değil. Denize giremedik. Havuz hiç temizlenmiyor. Havuzun temizliginden sorumlu olanlar göbek atmakla meşgul. Odanızıbile zorla temizletiyorsunuz. Yemeklerde tavuk patates yemekten içimiz şiş ti. Çok kötü yemekleri. Küçücük bir otele sıkışıp kalıyorsunuz. Paranızı çöpe atmayın, yılda bir kez Tatil yapılıyor. Ben çok pişmanım. Ayrıca, sahibi Kıvanç beye hakkımı helal etmiyorum. Otelden ayrılmak ve paramızı almak istedik fakat, şiddete kalkıştı. Yazıklar olsun diyorum. Haram zıkkım olsun....


%75 %0 %25
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumVasat
Öncelikle çok sıkıcı ve kötü bir tatildi. Akşam animasyon yok, zaman geçmiyor. Mahalle arasında bir otel, gezecek hiç bir yer yok.plajı desen, otele çok uzak ve bütün çıplaklar la iç içe . Otele ait değil. Denize giremedik. Havuz hiç temizlenmiyor. Havuzun temizliginden sorumlu olanlar göbek atmakla meşgul. Odanızıbile zorla temizletiyorsunuz. Yemeklerde tavuk patates yemekten içimiz şiş ti. Çok kötü yemekleri. Küçücük bir otele sıkışıp kalıyorsunuz. Paranızı çöpe atmayın, yılda bir kez Tatil yapılıyor. Ben çok pişmanım. Ayrıca, sahibi Kıvanç beye hakkımı helal etmiyorum. Otelden ayrılmak ve paramızı almak istedik fakat, şiddete kalkıştı. Yazıklar olsun diyorum. Haram zıkkım olsun....


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumVasat
Öncelikle çok sıkıcı ve kötü bir tatildi. Akşam animasyon yok, zaman geçmiyor. Mahalle arasında bir otel, gezecek hiç bir yer yok.plajı desen, otele çok uzak ve bütün çıplaklar la iç içe . Otele ait değil. Denize giremedik. Havuz hiç temizlenmiyor. Havuzun temizliginden sorumlu olanlar göbek atmakla meşgul


%33 %33 %33
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumOtele yaklaşık 1 saat önce giriş yaptık indirimde yaptılar bir geceliğine 200 TL dediler İslamiye otel diye tamam dedik lakin şuan sadece resepsiyonda duran kişinin güler yüzlü olması nedeniyle oteli terk etmiyorum. Resepsiyon başta olmak üzere her katta böcekler var. Kesinlikle temiz olmadığını düşünüyorum. Baştada söylediğim gibi oteli sadece Resepsiyondaki Güler yüzlü personel sebebiyle terketmiyorum. Ama bu ilk ve son gelişimdir. İslam temizliktir. Herşey para kazanmak olmamalı.


%50 %25 %25
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Yazık müslüman adı altında insanları dolandıryorlar. Telefona kızlar selam aleyküm diye cevap veriyorlar.sizikandırıp otele getirtiyorlar otele girer girmez kötü bir yere geldiğinizin farkına varıyorsunuz zaten çünkü çalışanlar üstü başı pis yemekhane kahvehane gibi odaları berbat havuzları küçücük ve suyun içinde pislik dolu klorür atıp göz boyuyorlat kesinlikle eminim o havuzların suyunu yılda bir değiştiriyorlar oteli beğenmediğiniz söylediğinizde paranızın yarısını keseceklerini geri kalan kısmınıda hesabınıza yatıracağını söylüyorlar ama kesinlikle geri iade etmiyorlar sizden kestikleri parayıda biz haram yemiyoruz cemaate yardımda bulunuyoruz diye o parellelci cemaata gönderiyorlar sizinde başınıza benim yaşadıklarım geldiyse şikayet edelim bu dolandırıcıların yerini kapatsınlar ayrıca tüketici haklarından paramızın tümünü tahsiledebiliriz


%40 %20 %40
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
Sakın gitmeyin otel değil ahır gibi bir yer. çalışanları pasaklı ve kirli, odalar yıkık dökük ve pis tuvalettleri leş gibi, yemekhanesi kahvede okey oynama yeri gibi açık büfe yemekleri iki çeşit tabildot usulu havuzları çok pis ve çok küçük telefonda kendilerine ait plaj olduğunu söylüyorlar. gitinizde sizi direk halk plajına indiriyorlar.otoparkları çok küçük aracınızı sokakta parketiriyorlar.internet adreslerindeki resimlerin hepsi foto şop sakın aldanmayın bodromun en kötü en vasat oteli adı inanç otel ama tamamen üçkağıtçı amaçlı bu işi yapıyorlar. rezervasyonları iptal etiğinizde paranızı ilk mesai günü içinde ödüyecez deyip sizi gönderiyorlar. ama hiçbir zaman o parayı iade etmiyorlar. telefonlara kızlar bakıyor aradığınızda gayet inançlı görünüyorlar ama hepsi yalan hepsi tezgah dışarda kalın o pis yere gitmeyin.


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumbir saat kalmaya değmeyecek bir yer
2015 Eylül ayında bodrumda tek muhafazakar otel olduğu için tercihimiz oldu.çok süper olmayacağını biliyorduk ama yine de gittik.ne kadar kötü olabilir ki sonuçta değil mi? YANILIYORDUK.
Geceliği 180 tl olan bu otel tam anlamı ile otopark mafyalarını andıran bir çalışma biçimi ile hareket etmektedirler.bu sadece benim yargım değil işte kanıtı.
otele girdik giriş işlemleri için bir kağıt doldurduk imza bile atmadık.sözleşme yok.hak hukuk yok.peşin olarak ödemeyi aldıklarını söylediler.kaldığım otellerde böyle uygulama olmadığını girişte yarısı çıkışta yarısını ödemeyi teklif ettiğim soylediğim bir şey yapmadılar.(sorun yaşanan bir yer olduğu için parayıönceden almak stratejileri olmuş.)
parayı ödeyip odaya gidince olay aynen şu şekilde gelişiyor.
otelde asansör yok. 3 kat elinizde koca valizle bir ucundan siz bir ucundan bulabilirseniz yetkili tutuyor ve soluk soluğa daracık pis aydınlatmaları dökülen merdivenden tırmanıyorsunuz.ayrıca merdivenden birileri inecekse yandınız demektir.sız de umursamayıp bizim gibi çıkın.
oda kapısı aralanır ve inanılmaz pis koku ile burnunuzun direği kopar.üstüne yırtık yatak çarsafını da görüp kapıda yerlerde duran paket paket çarşaflardan hiç biri mi sağlam değil diye soylenirsiniz. yani kavun buyuklugunde bir yırtık hiç mi umursanmaz. abartmıyorum .fotograflarını çektim. kanıtlarım var.hadi neyse deyip havuza gidip bir bakayım deyin ve havuzdaki gri suyu görüp tiksinerek , yemek yiyeyim bari dersiniz.
yemekhaneye yani tam resepsiyon girişinde, (gelen geçenin tam ortasındaki yemek bölümünde) suyu süzülmemiş makarna.melemen diye rendelenmiş domates,kızartma diye yağdaki atıkların yapıştıgı patateslerden alın ve oturmak için fanların altındaki (boş masa bulursanız tabiki) masalara oturmaya kalkın.fan su püskürtüyor ve tüm yemeğiniz ne olduğu belirsiniz su altında ıslansın.artık yeter deyip esyalarınızı toplayın iki damla yeyip içmeden otelden ayrılmak istediğinizi soyleyin.İşte aynen boyle yaptık
ama daha beteri yetkililer paranızı vermeyecekler.diretecekler.kavga edecekler.hatta bu durumda sadece siz olmayacaksınız.bizden önce bir aile tartışmışlar resepsiyonda antalyaya geçiyoruz diyen birilerini duydum.sonra biz şikayette bulunduk bize cevap vermeden bir aile erzurumdan gelmiş odaları boşaltılıp temizlenmeden teslim edilmiş adam hemen gelip iade istedi.yetkililer çok yüzsüz .geçin yemek yiyin misafirimiz olun bir gece diyor.inanın bır ay bedeva kalın deseler kalınacak bir yer değil.en sonunda resepsiyonda Kıvanç bey yetkili olduğunu soyledi 40 dakika dil döktük .normal bır anlaşmadan anlamadıkları belli olunca bagırarak ,sözleşme bile imzalatmadıkları tüm hakkın müşteride oldugu, fotograflı kanıtları bulunan biri olarak bana paramı bagırdığım an iade ettiler.
bir çok kişi memnunıyet yazısı yazmış .ya bu kişiler iyi otel görmemişler yada bunlar hep yalan yorumlardır.180 tl değil daha uygun fiyata herşey dahil kaldığım oteller var burası kesinlikle soygunculugun yapıldıgı bir yer.
lütfen bu tur yerlere zorla kazandıgınız paraları kaptırmayınız.ayrıca erzurumdan gelen aile hala 5-6 gunluk yatırdıkları parayı almaya çalışıyorlardı.eminim alamadılar.DIKKAT EDİN GİTMEYİN


%60 %0 %40
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Bodrum İnanç Otel Bodrum

Bodrum İnanç Otel 2011 yılından itibaren İslami oteller arasında yerini almış ve sunmuş olduğu hizmet kalitesiyle geçtiğimiz yıllarda muhafazakar oteller arasında haklı bir yere sahip olmuştur. Temel hizmet prensibimiz gelen bütün misafirlerimizin haklarını helal edecekleri bir tatil geçirmelerine vesile olmaktır. Tesettür oteller arasında İslami otel kavramını sözde değil uygulayarak yaşatmaya çalışan otelimiz yüksek müşteri memnuniyet oranıyla hedeflediği hizmetin karşılığını almaktadır. İnanç Otel; içkisiz, muhafazakar konsepte uygun bir oteldir. Otelimizde bayanlar için ayrı bir yüzme havuzu ve otelimizin çatısında gözlerden uzak güneşlenme alanı vardır.

Şikayet Et