Ana Sayfa İletişim

Dizalya Palm Garden Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Dizalya Palm Garden Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Dizalya Palm Garden Hotel Konum: , Alanya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

5 YILDIZLI OLDUGUNA INANMAYIN 3 YILDIZLI HIZMET ANCA. PETSONEL EGITIMSIZ KABA. TABAK BARDAKDA HIJYEN YOK. ALKOL KULLANMAYAN BIRIYIM SODA ISTEDIM VOTKA KOKUSU ALDIM. BARDAKLARI SADECE SUYUP CIKARDIKLARINI KENDILERI SOYLEDI.RUSLAR TURKLERDEN DAHA KIYMEYLIBeklentilerinizi Yüksek Tutmayın
Ne yazık ki, hayal kırıklığı oldu. Beklentilerinizi asla yüksek tutmayın. 5 yıldız otel seviyesinde beklediğimiz Dizalya Palm Garden oteli 3 yıldız bir otel seviyesindeydi. Şimdiye kadar kalmış olduğumuz 5 yıldızlı oteller içerisinde en kötüsüydü.
İlk otele geldiğimizde oda ayarlamaları 1,5 saat sürdü.
Yemek çeşidi yok. Et çeşidi yok. Meyve 3 çeşit. Kavun, karpuz, elma. Zaten yemek alacak yer çok küçük. Herkes birbirini dürtüyor. Sıra nedir bilmiyorlar. Özellikle akşam yemeği bir kabus. En az yarım saat kuyruk bekleniyor. Şişe suları aynı çeşme suyu gibi.
Otelin araç koyacak yeri olmadığı için, otopark büyük bir sorun. Otelin dışında bile araç koyacak yer çok az.
Şezlonglar yetersiz. Sabah 06:30'da rezerve yapabilirseniz ne mutlu size. Havlu değişimi bile ücretli.
Akşam eğlenceleri çok zayıf. Disko yok.
Türkler, 2.sınıf muamele görüyor. Yabancı turistlere ayrı masa ve şezlong anında ayarlanıyor.
Ancak odalar, otelin yeni olmasından dolayı temiz ve güzel.
Bir daha mı asla…  Sayfa: 1  

Dizalya Palm Garden Hotel Alanya

Dizalya Palm Garden Otel Konaklı Beldesi'nde özel plajı ile denize 200 metre konumda olup, Antalya Havalimanına 120km, Alanyaya 12km, Konaklı merkeze 2 km mesafededir.

Şikayet Et