Ana Sayfa İletişim

Sun Fire Beach Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Sun Fire Beach hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Sun Fire Beach Konum: , Alanya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

iğrençlik
Hangi kötü özelliğini saysam bilemiyorum. 5 günlük tatil almıştık resimlerine inandık, ama 1 saat bile dayanamadık. mecburen kaldık.
yemekler açık büfe ama sadece birkaç çeşit var. Onlar da şöyle: tuzlu peynir, sade peynir, biberli peynir, çörekotlu peynir. Ama aynı beyaz peynir. Hemde marketten almayacağınız kalitedekilerden.
Personel iğrenç ötesi. Turistlere sarkıntılık ediyorlar. Kağıda birşeyler yazdırıp ellerine tutuşturmaya çalışıyorlar.
Temizlik gerçekten kötü.
Yemek saatleri çok kısa saate bakıp saniye dolmasını bekliyorlar, aksi halde yemek salonlarını açmıyorlar.
Her istediğiniz masaya oturamıyorsunuz. Kendilerine masa ayırmışlar ama en güzel yerleri.
Gözleme saatinde 10 dakikada bir gözleme yapıyorlar, onu da 6-7 kişiye pay ediyorlar.
Çay pasta saatinde, kaç günlük olduğu belli olmayan kekler veriliyor, onu da kendi elleriyle sadece bir parça veriyorlar.
Özel plaj var deniliyor. ama şeritle çevrilmiş ve küçücük. Plaj normalde halk plajı, oradan eşekle deveyle geçen bile var.
Özel otoparkı var deniliyor, sadece 2-3 araçlık oraya da kendi arabalarını koyuyorlar, müşteriler koyamıyor, yol kenarına park edin diyorlar.
Tüm bunlar hatırlayabildiklerim. Bunlar iğrençlik değil de nedir?
berbat
çok pis 4 günlüğüne gelmiştim ancak 1 gün zor dayandım ayrıca çok fazla gürültü geliyor odalardan hizmet sıfır ve ücrette buna göre çok pahalıFENA DEĞİL
otelin iyi yanıda var kötü yanıda öncelik kötü yanları : yemek çeşitleri çok sınırlı sevmediğiniz yemek çıkarsa salataya talim olursunuz sabah kahvaltı 9.30 da bitiyor işe gider gibi erken kalkmak zorunda kalıyorsunuz animasyon yeterli değil çalınan müziklerse ses sistemi iyi olmadığından bazen kulak tırmalıyor . personel yabancı turistlere karşı özellikle havuz bardakiler çok saygılı değil genellikle türkçe hoş olmayan laflar sarfediyorlar buraya kadarı kötü iyi yanları otel konum olarak güzel yerde görünümü 3 yıldızlı bir otele göre iyi eğlenmek mümkün tabi kafa dengi arkadaşınızla birlikte gittiyseniz renkli karakterleriyle genelde genç turistlerin tercih ettiği bi otel arkadaş bulmakda zorlanmıyorsunuz ben kendi adıma iyi eğlendiğimi söyleye bilirim daha önce gittiğim 3 yıldızlı oteller arasında kıyaslandığı zaman fena değil gidilebilir iyi eğlenceler  Sayfa: 1  

Sun Fire Beach Alanya

Şikayet Et