Ana Sayfa İletişim

Sun Maritim Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Sun Maritim Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Sun Maritim Hotel Konum: , Alanya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 1/ 10 (Kötü)

Berbat
Çalışanları çok güler yüzlü cana yakın samimi insanlar ama yemekleri berbat denize gittigimiz zaman boş senzlong bulamıyorduk artık en sonunda oteli bırakıp az ilerde senzlong kiraladık en son temizlik sıfır odalardaki birdaha asla gitmeyi tercih etmiyeceğim biryerBerbat
Gercekten geldıgıme pısman oldum ne eglence anımasyon var denıldıgı gıbı ne yemeklerde lezzet ayrıca denızı full tas kayalık yüzülmüyor tavsiye etmem kımseye7 KATLI OTEL TEK ASANSÖR O DA k BOZUK VE YEŞİL ETİKETİ YOK
Nereden başlasam
1- otelda 350 yatak var tek asansör 4 kişilik daracık ve sürekli dolu geliyor kapısı sürekli arıza yapıyor.
2- Asansörün eksikliklerinin giderilmesi içir verilen süre dolmuş mavi etiketli yeşil değil. Bu ne demek güvenlik yönetmeliğine uygun değil eksikleri var.
3- yan tarafta görevlilerin kullandığı asansör var çok eski ve içi leş gibi. Bir defa 4. Kata çıkmak için kullandık görevli teknisyen olduğunu öğrendiğim artist geldi ve kapıyı itekledi kardeşim yasak buna binemezsiniz diye bizi fırçaladı ve kendisine diğer asansörün bozuk ve yetersiz olduğunu söylediğimde bir bayan belirdi yanomda ve verdiği cevap şu mimar böyle çizmiş size özel asansör mü yaptıralım oldu ve sadece güldü.
4- Otelde çay sadece yemek saatlerinde var
5- lobide ve yemekhanede klimalar yetersiz zaten sürekli çalıştırmıyorlar . Üzerine lütfen dokunmayın yazmışlar.
6- yemekte sürekli sıra oluyor. Açık büfe diyorlar ama inanmayın. Et yemeklerini bir abi veriyor bir parça al geç. İkinci parça için tekrar sıraya geç yarım saat bekle masandaki yemekler boğumazsa tabii
7- şezlong ve yemekhanede masayı önceden ayırmalısınız. Herke şapka havlu vb koyuyor .
8-soğuk sula hasret kaldık. Normalde lobi ve barda ve yemekhanede 1 er tari sebil var. Ruslar şişelerine doldurduğu için asla soğutamadan su bitiyor.
9- otelde oda ve koridorlar halı kaplı dolayısıyla ağır bir koku var. Unutmadan yemekhanede havuz tarafına oturmayın resmen lağam kokUyor.
10- Odamız 4 gün boyunca tekizlenmedi. Israr ettik ve cevap şu personelin büyük kısmı hep birlikte istifa etti. Gelen temizlikçiler de günlükçü. Hadi bakalım odadan bir şey çalınsa kim olduğunu bulamazsın.
11. Otelin bahçesinde bir kurt köpeği başıboş dolaşıyordu kızım korktu personele çıkartırmısınız dedim kollarını yukarı kaldırarak ben napıyım bana ne diyorsun oldu.
12-Müşterilerin %90 ı RUS karpuzu elleriyle alıyorlar. Şezlongunuzu çalıyorlar. Zaten akşam animasyonlarının tamamı Rus lara ve onların çocuklarına özel.

ASLA GİTMEYİN ÇOOK PİŞMANIZ ABLAM VE ERİŞTEME DE BU OTELİ BEN AYARLAMIŞTIM ONLARA DA ÇOK MAHÇUP OLDUM. OTELDEN AYRILIRKEN DE KENDİLERİNE ŞİKAYETLERİMİ İLGİLİ YERLERE BİLDİRECEĞİKİ SÖYLEDİM AMA ZATEN HİÇ UMURSAMADILAR BİLE  Sayfa: 1  

Sun Maritim Hotel Alanya

Şikayet Et