Ana Sayfa İletişim

The Apple Palace - Apple Garden Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer The Apple Palace - Apple Garden hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

The Apple Palace - Apple Garden Konum: , Amasya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

Berbat otel
Amasya Apple garden fiyaskosu!
Otel güya 4 yıldızlı! Havuza Ağustos ayında 5 den sonra girmek yasak Çünkü özel işletme imis. Hamam sağuna iğrenç kokuyor ve böcek dolu. He sakin bedava sanmayın otel müşterisine 25 tl😂😂 odalardaki yataklar gıcırdıyor. Nuh' u nebiden kalma bir klima var. Kamyon gibi ses çıkarıyor. Öğretmen evi konseptinde odalar ve banyo. Personel inanılmaz saygısız. Amasya da 4 yildiz otel yok sakin lu zannedip gitmeyin. Nehir kenarındaki Konak tarzı oteller onlardan çok çok daha iyi ve yarı fiyatına. Apple garden in sadece fiyatı 4 yıldız. Çok pişman olursunuz. Manzaraya ve yıldıza aldanıp gittim ama keşke tepeye kadar o yolu çıkmasaydım


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

The Apple Palace - Apple Garden Amasya

Şikayet Et