Ana Sayfa İletişim

Club Bella Sun Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Club Bella Sun hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Club Bella Sun Konum: , Side, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 5/ 10 Fena Değil

Paranızla rezil olmayın
Haziranda tatil için kaldığım 5 yıldızlı otelin iki katı fiyatına bu otelde kaldım (İş için antalyadaydım) Odalar pis, banyo dar ve sapsarı duş perdesi var, havuzlarda yer yok ve değişik bir mavi biz girmeyi denemedik, yemekleri zehirleniriz diye yemedik, herşey dahil olmasına rağmen 3 akşam dışarda yemek yedik, saat 11 de su bile parayla, 4 dolara internet alıyorsunuz ama çekmeyeceğini resepsiyon size söylüyor, oda kapısı kırıldı kırılacak, eğer tatil için olsa yarıda bırakırdım ama iş olunca çektik 3 gün. Bedava verseler kalmam.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Berbat otesi tek kelimeyle o yiyecekler icecekler ailecek hepimiz midemizi bozduk aç kaldik hersey kokmuş ve surekli hindi var hersey hindi etiyle yapilmiş odalar deseniz leş pislik icin 3 gun odamizi temizletemedik !! ben böyle rezil bir otel görmedim gitcek olan varsa asla böyle bir hata yapmayin derim bu otele nasil boyle 4 yildiz vermisler anlamis degilim ..!!!


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumGÜZEL
3 yetişkin 1 cocuk rezerve yaptırdım 1 kisiyi iptal ettim 20 iş gününde parayı yatıracaklarını belirttiler süre gecmesine ragmen hala yatırmadılar. ARMAS BELLA SUN GRUBUNA AİT MARİTİM SARAY HOTEL%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
Ister inanın ister inanmayın berbat ötesi. Çocuğunuzla zaten kesin gitmeyin. Bu otelin bir an önce kapatılması gerekiyor. Otel yıldızları parayla almış. Internet bile parayla herşeyi paraya çevirmişler. Çocuk kulübü hiç açık değil. Yemek için bir savaş. Catali buldan kaşık yok. Bardaklar plastik. Bedava tatil teklifi etseler yine kabul etmeyin. Ne olur beni ciddiye alın. Böyle işletmelerin kapatılması gerekiyor. Çalışanları pis. Üstleri pis. Şu anda yazarken bile mantıklı bir kelimeler bulamıyorum. Tatilin bittiği gün sevinen kaç kişi vardır benim gibi. Yemek sorunu olmayan 2yaşındaki kızım ekmeğini bile yemedi. Yemek yemeye daha yeni başladı. 1hafta sonra. Kızım bile rahatladı.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumAsla gitmeyin
Tuvalet kokan odaları, duşa kabin yerine perdeli banyoları, kokuşmuş mezeleri, lezzet ve hijyenden bi haber yemekleri, hijyenik olmayan havuzu, sıkış tepiş asla yer bulamayacağınız sahili, havadar olmayan restoranı daha sıralardım ama baştan aşağı 1 yıldızı bile haketmeyen bir tesis.Kimseyi 4 yıldız diye kandırmaya hakları yok diye düşünüyorum.Asla tatilinizi geçireceğiniz bir tesis değil.Sözde yenilenmiş Armas Bella Sun olarak ama ben yenilenmiş birşey göremedim.Sakın tercih edip tatilinizi rezil etmeyin ben ve ailem gibi.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBu otele gideceğinize cadir kurup kamp yapin daha iyi, samimi soyluyoum bir otelde herşey mi kotu olur evet bu otelde olur su an oteldeyim konuştuğum bütün türk misafirler bin pişman biz pismaniz siz olmayin


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat değil berbat ötesi bir otel tatilimiz zehir oldu yemeklerden dolayı karnimiz agiriyor, icecekler kola ve Fanta değil ne olduğu belli olmayan bir marka odamiz kokuyor kokudan durulmuyor iyi bir tarafini yazayim diyorum yok


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Benim 2,5 yaşındaki kızım bu otelin havuzu ve pisliği yüzünden el,ayak ve yüz hastalığı geçiriyor.Lütfen dikkatli olun.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Club Bella Sun Side

Şikayet Et