Ana Sayfa İletişim

Mountain View Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Mountain View Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Mountain View Hotel Konum: , Kıbrıs, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

berbat
Mountain view Hotel Girne / karaoğlanoğlu rezervasyon oyunu ; 17/03/2024 de eşim ve kendim için 2 gecelik otek rezervasyonu yaptım. Hem WhatsApp yazışması hem de sesli görüşme neticesinde ödemesini banka havalesi olarak tamamladım ve otelden rezervasyon onaylanmıştır yazısını WhatsApp dan aldım. Ayrıca havale dekontuna konaklayacak kişiler, kalınacak günler, konsept, toplam tutar net bir şekilde yazılmıştı. WhatsApp yazışmalarında da aynı bilgiler net halde bulunmaktaydı ve ödeme yapıldı, rezervasyon onayını yazılı olarak bildirdiler. Rezervasyon tarihinde ve güncel olarak bu şikayeti yazdığım anda birçok uluslararası otel satış platformu (agoda, tripadvisor. Vb.) aynı ya da çok yakın ücrette otelin satışta olduğu açıkça görülmektedir. Buna rağmen Mountain view Hotel Girne den arayan bir yetkili, otelin fiyatının 2 katına çıktığını ve bu fiyata otelde konaklama yaptıramayacağını ifade etmiştir. Kaldı ki şu anda bile internette bizim ödediğimiz fiyatlardan otel satışta. KKTC Turizm Bakanlığına ve diğer satış portallarına şikayette bulundum. Mountain view Hotel her ne kadar rezervasyon yapıp ödemesini gerçekleştirseniz ve otel tarafından rezervasyon onayı verilmiş olsa da, paranızı kullanarak ilerleyen tarihlerde bu paraya sizi otele alamam demektedir. Bu kadar açık olarak kanun hukuk tanımaz, keyfi hareket etmelerinin mutlaka yaptırımı olmalı. Mountain view Hotel den bizden haksız ve hukuksuz talep ettikleri 2 kat ücret nedeniyle şikayetçiyim.  Sayfa: 1  

Mountain View Hotel Kıbrıs

Şikayet Et