Ana Sayfa İletişim

Asa Club Holiday Resort - Aşa Club Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Asa Club Holiday Resort - Aşa Club hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Asa Club Holiday Resort - Aşa Club Konum: , İzmir, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

Berbat ötele almadılar boş yer yok dediler
Oteli internet üzerinde mart 2018 de rezervasyon yaptırdık ve ödemesini yaptık 03.07.2018 tarihinde ötele gittiğimizde boş temiz yok oda veremiyoruz dediler yüzlerce kişiyi böyle dolandırıyorlar İzmir Seferihisar gümüldür GRAND AŞA tatil köyü diyorlar dolandırıcılar kesinlikle kandırılmayın


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezalet
Bismillah girdik resepsiyon diye bir yer yok gibi gariban sanırım Özbek bir bayan o anahtar bu anahtar derken iki,üç anahtarla yola çıktık.Hangisini beğenirseniz onda kalırsınız deyince aslında biraz anladım hata ettiğimizi .
İlk oda 328 çıkan misafirin bıraktığı haliyle pislik içinde, klima çalışmıyor, buzdolabı ve tv çalışmıyor. Hadi öteki dedik 332 nolu oda ötekine göre temiz ne yapalım baktık hepsi aynı tip oda tamam dedik girdik. TV çalışmıyor teknik geldi temizliktiler bozuyor dedi çalıştırdı, 37 ekran tüplü dandik bir tv çalışmasada olur zaten.Klima sadece rüzgar üflüyor çalışmıyor, beş gece kaldık sıcaktan geberdik beş gün odada zaman geçirerek teknik ekip gelecek klima yapacak diye ümitle bekledim, gelirde bulamazlar diye odada zaman geçirdim lakin beş günde kli ayı çalıştıracak teknik gelmedi...Tesiste müdür/yönetici/sorumlu bir muhatap zaten yok dediğim gibi gariban yabancı çalışanlar, it ite itte kuyruğuna söyler diye bir atasözü var aynen onun gibi söylediğinizle kalıyorsunuz.Gec.e elektrikler kesildi jenaratör bir dakikadan fazla çalışmayı başaramadı.Web sayfasını incelerseniz ooo süper bir yer lakin ortalık pislikten geçilmiyor , yatak çarşaf havlu kokuyor . İskele yıkılmış ve tehlike yaratır vaziyette denizde duruyor sizin kullanmanız mümkün değil. Şezlobgta uzanıyorsunuz elinde fişle bir adam saatte bir uğruyor fişiniz varmı kol bandınızı görmemişse her defasında fiş hesabı veriyorsunuz. Neden çünkü önüne gelen herkese fiş kesip sahil kiralıyorlarmış maalesef. Zaten tahta şezlonglar kırık dökük üstüne minder alıyorsun iğreniyorsunuz pisliğinden.Sahil kum pislik temizlik sıfır çöp çekirdek artığı ne ararsanız kumlarda. Sahil barda neyüdüğü belirsiz bira ve içecekler garson istediğinizde naylon yarım bardak uzatıyor size bu bile fazla der gibi. Gece animasyon diye bir şebek adam var beş gün boyunca çocukları sıraya dizip hahaha huhuhu ortada dolaştırdı bize de nerdeyse azarlar gibi zorla alkışlattı.Otelin animasyondan anladığının hepsi bu arkadaşlar.Yemekleri hiç anlatmayım sıcak bir ortamda sunuluyor bol bol sıra bekliyorsunuz hijyen sıfır,lezzet sıfır , bari peynir kavun karpuz yiyelim dedik üçü bir arada hiç olmadı.Ortalık sivrisinek pencereler telsiz , klima çalışmıyor ne halt ederseniz edin diyorlar , nasıl olsa paralıda aylar öncesinden almışlar.Vallahi yazdıkça o günleri tekrar yaşıyor gibi oluyorum senede bir iznimiz vardı Gaziantep?ten 1200 km yol yapıp gittiğimiz yer böyle rezalet bir yer çıktı, haram zıkkım olsun verdiğimiz paralar. Bunları okuyup hala oraya giden varsa Allah ıslah etsin diyorum.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumTatil yapamadık oteli kapatmışlar, çalışanlar bile parasını alamamış bizde alamadık tabiki. Bu senede 2018 de ismini değiştirmiş Grandaşa olmuş Yine insanların Sevinç?lerini kırıp. Paralarını alacaklar. Ben hakkımı helal etmiyorum.


%71 %14 %14
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumhayal kırıklığı berbat
TEK KELİMEYLE BİZ ETTİK SİZ ETMEYİN BATIK BİR TATİL KÖYÜ ÇALIŞANLAR BİLE ÜCRETLERİNİ ALAMAMIŞLAR DİĞR YORUMLARA İLAVE BİRŞEEY YOK TAMAMİYLE KATILIYORUM AYNEN.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
Tek kelimeyle hayal kırıklığı berbat sinek ve tahta kurusu yeniklerim hala geeçmedi
sabahları yüzünüzü yıkayacak su bulamıyorsunuz her şey dahil otelde içeceklerimizi yandaki sitenin marketinden aldık günü geçmiş bayat biralar rus votkası kaçak rakı meyve suyu yok havuza girmeyin 3 günde temizlendiğini görmedim miniclup tavuk çiftliği tvler 80 lerdn kalma biz yandık siz yanmayın tek iyi tarafı deniz sahili ve işi ni yapmaya çalışan gençler.


%89 %0 %11
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
İnternetten buldum burayı.. her şey dahil tatil köyü arıyordum. Şu an burada ilk gecem. 12 Ağustosta çıkacağım.Son derece kalitesiz, döküntü, pis bir tesis. Konum olarak çok güzel bir yerde. Tesis yapıldığı zaman çok güzelmiş. Bir zamanlar bu işi bilen, anlayan insanlar tarafından yapılmış. Sonra sanki savaş çıkmış onlar kaçmış terketmiş..! Ve otelciliğin hiç bir kuralını bilmeyenler tarafından istila edilmiş gibi. Tesis eski de olsa güzel ama personel, işletmecilik çok kötü. Öyleki anlatmaya kelimeler yetmez! Berbat. Her yer pislik içinde. Resepsiyonda ellerinde sigara pis, pasaklı insanlar var. Ofise benzeyen bir odadan bile sigara dumanları çıkıyor. Çalışan personel Diyarbakır'dan çalıştırılmak için büyük şehirlere getirilen çocukların çok benzeri! Belki de öyleler.. Hepsi doğulu, eğitimsiz, çoğunlukla kürtçe konuşuyor. Bol çeşitli salatalardan başka insan gibi yenecek yemek yok. Etler ekşimiş, kokmuş.. kısacası yenecek gibi değil. Tek kelime ile iğrenç. Snack barda yalnız sinekler var. Her şey dahil zira hiç bir şey yok. Uyduruk bira ve makine içecekleri var. Maden suyu bile yok!! Odalar kırık dökük. 80 lerden kalma minik tv var.. çalışmıyor. Buz dolabı var ama boş. Klima var.. balkona çıkamıyorsunuz motorundan yanık dumanlar çıkıyor.
3 gecelik yer aldım. Paramı iade alamayacağım. Vermezler. Ayrıca burayı internetten ben seçtim. Oğlumun kartı ile aldım. Şu anda izmarit ve çöp dolu; eğitimli insanlar tarafından işletilse harika olacak plajında güneşlenerek ve denize girerek bunların dışında odada yatıp dinlenerek zamanı dolduracağım. :( Size tavsiyem tatil köyü deyince benim anladığımı anlıyorsanız sakın gelmeyin.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHAYAL KIRIKLIĞI
http://www.relaxasahotel.com/ sayfasınım inceleyip, sakın fotoğraflara aldanmayın!!!! Tesis şu an pansiyon işletme zihniyetiyle yönetilmekte olup, temizlik bakımından çok zayıf.Restorandaki masalar, yerler, kullanılmamış bardak,tabak ve çatallar yeterince temiz değil. İçme suyu diye sunduklarının çeşme suyu olduğunu düşünmekteyim. Su sebilleri çok eski ve temiz değiller.Personeller sivil kıyafetlerle hizmet etmekte olup, hizmet konusunda bayağı kötüler.Tesisin kumsalı ve denizi güzel. Tesis, daha profesyonel işletme anlayışıyla hak ettiği değeri bulmalı diye düşünüyorum.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
tam anlamıyla berbat bir işletmecilik zihniyetine sahipler. yer ve tesisi olarak güzel bir durumda. ancak her şey dahil diye satılan tatil süresince satın aldığınız hizmetler yalnızca 3 öğün yemek. yemeklerde bol bol tavuk yersiniz. kırmızı et ve balık maalesef yok. içecekler sınırlı. suyu bile ağzı açık damacana lalarla çeşmeden getiriyorlar ve çalışmayan sebillerden bardakla içiyorsunuz. pet su göreniz mümkün değil. çay sınırlı ya altının suyu bitiyor veya yeni demlenmiş oluyor. sınırsız içki diyorlar ancak rakı votka haricinde bir şey yok. fıçı bira genelde yeni bitmiş sipariş verildi cevabıyla karşılaşıyorsunuz. bu konu hakkında daha öncede yazdım ancak sitede yayınlanmadı inşallah bu yayınlanır .


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Asa Club Holiday Resort - Aşa Club İzmir

Yenilenen kadrosu ve işletmesiyle AŞA CLUB HOLİDAY RESORT siz değerli misafirlerini bekliyor.

AŞA CLUB HOLİDAY RESORT 7 SEFERİHİSAR

Şikayet Et