Ana Sayfa İletişim

Hotel Stone Palace Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Hotel Stone Palace hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Hotel Stone Palace Konum: , Side, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 0/ 10 (Kötü)

berbat
Bu otelin ismini "YOK" koymak lazımmış zira ne isteseniz, ne sorsanız o bizde yok cevabını alıyorsunuz. Hiç bir şekilde et ve et ürünlerini göremeyeceğiniz bir otel. Kıyma ile yapıldığını düşündüğünüz yemeklerde (köfte çeşitleri) dahi hindi eti kullanıldığını öğrendik. Neden böyle diye sorduğumuzda et pahalı da o yüzden cevabını aldık. 5 yıldızlı ve her şey dahil tam pansiyon olarak geldiğimiz bu otelde Türk ailelerin damak tadına hitap edebilecek herhangi bir yiyecek yok. Yemek yerken içecekleri kendiniz alıyorsunuz, üstelik uzun bir kuyruğa girmeniz gerekiyor bunun için. Çatal kaşık bıçaklarda ve bardaklarda lekeler var, seçe seçe aradan temiz bulmaya çalışıyorsunuz, anlayacağınız temizlik ve hijyen anlamında berbat. Su içmek istediğinizde yine otelin "tasarruf anlayışı" nedeniyle sebilden bardakla almanız gerekiyor. Çocuklar için meyve suyu istediğimde görevli, tuhaf tuhaf yüzüme baktı, evet bildiğin meyve suyu istiyorum dedim öyle sıkma portakal suyu falan değil yani. Meyve suyu bizde yok abi dedi, yan taraftaki makinada elma suyu vs yazan ama aslında şekerli su kıvamındaki yerden almamızı söylediler. Kahvaltıda restoranın ortasında portakal suyu sıkıyorlardı almak istedim ücretli dediler! Havuzun yanında vitamin bar ismiyle tezgah kurmuşlar ücretli satış yapıyorlar. Yaklaşık 15 yıldır ailece 5 yıldızlı otellerde tatilimizi geçiririz, cüzdanı kasaya koyarsın ve otel içinde çok ekstrem bir şey olmadığı müddetçe ücretli bir şeyle karşılaşmazsınız fakat burda birçok şey ücretli. Restoranda kirli olan masa örtüsünün değiştirilmesini istediğimde garsonlar değiştirmek istemedi, ısrar edince ve bu örtüye temiz mi diyorsunuz dediğimde parasına göre hizmet abi cevabını aldım, halbuki 5 yıldızlı otel parası, yani hatrı sayılır bir ücret ödedim. Plaj havlusu bile bitebiliyor ve erken gelseydiniz cevabı alabiliyorsunuz. Her şeyin self servis olduğu bu otelde oturduğunuz yerde bir bardak çay dahi gelmiyor, garsonlardan getirmelerini rica ettiğinizde bizde masaya servis yasak cevabını alıyorsunuz. Restoranda yenilebilecek hiç bir tatlı yok, meyvelerden muz, incir vs dahi bir kez dahi görmedim. Adamlar bizim verdiğimiz parayla bize sürekli tasarruf eğitimi vermeye çalışıyorlar anlayacağınız. Plaj zaten yoldan geçildikten sonra ve epey bir yürünerek gidilebiliyor fakat asıl sıkıntı plaj barını plaja epey bir uzağa ve yokuş yukarı koymuşlar ki müşteriler sık sık gelip bir şeyler alıp içmesinler diye. Fakat tam plajda yine ücretli satış yapan vitamin bar koymayı ihmal etmemişler! En kötü taraflarından biri de sanki bedava kalıyormuşsunuz da nesinden şikayet ediyorsunuz kardeşim gibi bir edayla karşılaşıyorsunuz ne isteseniz, neden şikayetlenseniz. Yazılabilecek daha çok şey var, bu tatil de bizim talihsizliğimizmiş diyeceğim artık.
Hayatımda gördüğüm en kötü 5 yıldızlı otel olarak bir daha asla kıyısından kenarından geçmeyeceğim bir otel.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Hotel Stone Palace Side

Şikayet Et